Cent Koleji İş Başvurusu

Kurucusu Süha Cent’tir. Okulun kuruluş amacı ülkemizdeki eğitim standartlarının daha yükseğe taşınmasını gütmektedir. Okul Atatürk’ün öğretilerini ve hedeflerini uygulayacak bireyler yetiştirmeyi hedefler. Topluma kültüre, bilgiye önem veren, şahsiyet sahibi özgür ve özgür düşünebilen, bu doğrultuda kararlar veren bireyler kazandırmaktadır. Demokrasi fikrini ve laikliği öğrencilerine ufak yaşlarda aşılamayı başlıca görevi haline getirmiş Cent Koleji, son derece donanımlı bir eğitmen kadrosuna sahiptir. çalışanlarını ve öğretmenlerini büyük bir titizlikle eleyerek seçmek okulun başarısının altındaki asıl güçtür.

Okulun içerisinde huzur, sevgi ve saygı ortamını korumak için mücadele edilir. Bireylere bu doğrultuda ahlaki ulusal ve evrensel bir sorumluluk aşılanmaya çalışılır. Okul geleceğin bu gençlerin elinde olduğununa inanır ve bu doğrultuda bireyler olabilmesi açısından bunu onlara hissettirir. İdeallerini peşinde koşan ve ahlaklı bireyler yetiştirme misyonuna uygun hareket eder. Okul ayrıca doğaya ve çevreye duyarlı bireyler yetiştirmeyi de hedeflerinin arasına koymuştur.

Okul yüksek standartlarda ve kaliteli yabancı dil eğitim vermeyi ilke ve gelenek haline getirmiştir. Çağdaş bir bireyin olmazsa olmazlarından biri olan ikinci dil eğitimini verecek olan yerli ve yabancı öğretmenler son derece titizlikle seçilmişlerdir ve okulun iyi bir yabancı dil programı mevcuttur.

Okul ayrıca BM’nin lise ve üniversite öğrencileri tarafından bir simülasyonun yapıldığı ‘’Model Birleşmiş Milletler’’ konferanslarında yer almıştır. ‘’Eko Okullar’’ projesine de katılmış olan Cent Koleji’nin bir çok sosyal faliyeti mevcuttur. Okul bir çok landa ödül kazanmıştır.

Cent Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Şalcıkır Cad. No: 94, İstanbul

Telefon :+90 (212) 223 31 33

Cent Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cent Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cent Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ