Cenk Denizcilik İş Başvurusu

Yusuf Attila Yener tarafında 1987 yılında kuruldu. Kendisi aynı zamanda şirketin yönetim kurulu başkanıdır. Kuruluş amacı acentelik ve gemi kiralama üzerinedir. Toplam 6 ofisi bulunmaktadır ve bu ofislerde 300’ün üzerinde insan çalışmaktadır. Genellikle karedeniz bölgesinde çalışmaya odaklanmış olan şirket RO/PAX taşımacılığı yapmaktadır. 1993 senesinden beri otomotiv hattı hizmeti de vermekte olan denizcilik firması, kurduğu Karadeniz hattı ile taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Bu hatta otomobil, arazi araçları ve paletli iş araçları taşıması yapıla bilmektedir. Ayrıca yılda tek yöne 15 bin tır ve, 50-60 bin ton arası dökme narenciye sevkiyatı yapabilmektedirler.

1993 yılında sonra Sovyetler Birliği’nin dağılmasıyla beraber değişen sınırlar göz önüne alarak bir süre RO/RO yatırımı kararı almış olan Cenk Denizcilik bu zaman zarfında tır, paletli yük ve yolcu taşımacılığı yapmıştır. Karadeniz bölgesinde yaptığı yatırımlarla istihdam sağlamış ve hem bölge hem ülke ekonomisine canlılık kazandırmıştır. Müşterinin tam tatmin olmasının hem zaman hem para kaybını engelleyeceğini düşünen firma, sunduğu hizmetler konusunda hatasız ve eksiksiz davranmaya gayret eder.

Cenk denizcilik yatırımlarını daha çok Karadeniz kıyılarındaki limanlara yapmaktadır. Eski denizcilik geleneklerine yürekten bağlı olan firma, bu mirası modern tesis ve imkanlarla harmanlayarak hareket etme amacı gütmektedir.

Çalışan kadrosunun deneyimli ve eğitimli olmasına dikkat eder ve işçi güvenliği konusunda titiz davranırlar.

Cenk Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Koşuyolu Mah. Cevatpaşa Sk. No:22 Koşuyolu – 34718 – İstanbul

+90 (216) 444 23 65

Cenk Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cenk Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cenk Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. köksal gülhan dedi ki:

    selamün aleyküm, ben deniz gazısı köksal, denizlerden emekliyim. Uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim, gemi evraklarım hazır. Usta gemiciyim.

BİR YORUM YAZ