Cengiz Makine İş Başvurusu

Metal işletme sektöründe önde gelen firmalardan biri olana Cengiz Makine Bundan 34 sene evvel F. Cengiz Başokutan tarafından Kurulmuştur. Talaşlı imalat yapmakta olan firma ürettiği ürünlerdeki kalite ve hassaslıkla bilinir. 1995 ve 2006 yılları arasında kullandığı fabrika 3000 metrekare alana kurludur ve Gebze’dedir. Bu gün son derece modern olan ve 12 bin metrekare alana kurulmuş kapalı tesisi TAYSAD Organize Sanayi Bölgesindedir. Firma kendini yenilenmeye adamış bir şirket politikası gütmektedir. Montaj hatlarını kendileri tasarlamakta ve imal etmektedirler.

450 kişiden fazla genç ve dinamik bir çalışma ekibiyle faaliyetlerini sürdürmektedirler. Firma gelişime açık yapısını AR-GE ve insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla dinamik tutmayı hedefler. Sadece araştırma ve geliştirme alanında değil kullanılan teknoloji hususunda da çağı yakalamayı hedef haline getirmişlerdir. Globalleşmenin bir parçası olmanın kaçınılmazlığı şirketin farkındalıklarının başında gelir. Bu yüzden kendi know-how’ını en iyi şekilde kullanmaya odaklanarak iyileştirme çalışmalarını sürdürmektedir.

Cengiz makine işçi güvenliği konusunda hassas bir şirket politikası gütmektedir. Çalışanlarının eğitimli ve donanımlı olmalarına gösterdiği özenin yanı sıra işçi ve personel güvenliği konusunda da gerekli harcamaları yapmaktan kaçınmaz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yalnızca bu günü değil geleceği de görebilen bir vizyon geliştirmeyi hedefleyen şirketin sürekli farklı çözümler üreten bir politikası vardır. Doğru insan kaynağın kullanmak firmanın ve değer üretmeyecek süreçlerden uzak durmaya çalışırlar.

Cengiz Makine İletişim Bilgileri
Adres; TOSB, Taysad Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No: 22 41420 Şekerpınar / Çayırova / Gebze / KOCAELİ

Cengiz Makine Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cengiz Makine firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cengiz Makine insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Serdal avşar dedi ki:

    Cengiz makina firmasında elektrostatik tozboyahane tesisi varsa cengiz makina firmasında çalışmaktan mutluluk duyarım

  2. ahmet şen dedi ki:

    Firmanızda üretim bölümünde çalışmak istiyorum.

  3. ibrahim acar dedi ki:

    Firmanızda kaynakçı işlerinde çalışmak istiyorum, saygılarımla.

BİR YORUM YAZ