Cengiz İnşaat İş Başvurusu

Cengiz İnşaat Sanayi 1987’de İstanbul’da kurulmuştur. Firma “ENR En İyi 225 Uluslararası Müteahhit” listesindeki yerini 8 yıldır korumaktadır. Türkiye’nin lokomotif inşaat firmalarından biridir. Azerbaycan, Bosna Hersek, Kuzey Irak ve Kazakistan’daki projelerini 250 milyon değerinden yenilenmiş iş makinası ile sürdürmektedirler. 3,65 milyar dolar değerinde projeyi sonlandırmayı başarmışlardır. 10,60 milyar dolar tutarında proje halen devam etmektedir.

İnşaat şirketi ülke çapında otoyol, köprü, viyadük, tünel, metro, demiryolu, baraj ve hidroelektrik santraller, havalimanı, liman, enerji santrali ve enerji, sulama ve su temini projeleri, sanayi tesisleri, şehir altyapısı, otel, bina ve tesis inşa etmektedir. Çevre korumayla ilgili yatırımları vardır. Doğayı korumak gelecek nesilleri düşünmek adına projeler geliştirirler. Firma AR-GE çalışmalarını da bu yönde yürütmektedir. Cengiz İnşaat kurduğu tesisleri ve şantiyeleri bu parolayla inşa etmektedir.

Çalışan kadrosunun son derece donanımlı ve eğitimli olmasına özen gösteren firma, işçi güvenliğine önem verir. Tesislerinde çalışan güvenliği sağlamak adına geniş önlemler almaktadırlar. 30 yıla yaklaşan tecrübeleriyle Türkiye’de bu konuda da örnek firmalar arasındadır.

Yeniliğe ve gelişime son derece açık olan firma sektörde kullandığı malzeme ve iş makinalarının çağın ilerisinde olmasına son derece özen gösterir. Bu konuda eğer gerekliyse yüksek bütçeleri gözden çıkarmaktan kaçmaz. Bu aynı zamanda şirketin yönetim politikasının bir parçasıdır.

Cengiz İnşaatın merkezi İstanbul’un Üsküdar semtinde bulunmaktadır.

Cengiz İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:37 34662 Üsküdar, İstanbul

Cengiz İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cengiz İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cengiz İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ısmaıl usta dedi ki:

    sase danper dorse makas mekanık hıdrolık kaynak ustasıyım

BİR YORUM YAZ