Cengiz Enerji İş Başvurusu

Son yıllarda havacılık, enerji, maden, turizm, sigorta gibi kayda değer sektörlere yatırımyapmakata olan firma 1980 senesinden bu yana inşaat alanında da hizmet vermekte. Cengiz Enerji bünyesinde 12 şirketi barındırmaktadır ve 2000 senesinde enerji konusuna yönelme amacıyla kurulmuştur.. Üretim, Toptan Satış, Perakende Satış ve Otoprodüktör lisanslarına sahiptir. bu lisanslar sayesinde hem ulusal, hem de uluslar arası şekilde enerji alışverişi hizmeti sağlamaktadır. Şirketin başlıca amaçlarından biri Avrupa’da yerleşmiş olan enerji politikalarının ülkemizde de uygulanmasına önayak olmaktır. Ülkede ki enerji maliyetini düşürmek, yerel firmalara ucuza enerji sağlayarak onları uluslar arası arenada güçlü kılmak ve enerji maliyetini düşürme kaygıları güder. Anahtar teslim enerji santralleri üretimi de yapmaktadırlar.

Enerji alanında bir diğer faaliyetleri de doğal gaz dağıtımı ile ilgilidir. Son yıllarda serbestleşen enerji piyasası ile beraber, toptan doğal gaz alım satımı ve ihracatı yapmaktadırlar. Ülkenin hem elektrik hem doğal gaz ihtiyacını uzun vadede düşük maliyetlerle karşılamak amacını güden Cengiz Enerji Türkiye’de bu konuda lokomotif şirket konumdadır.

Şirket AR-GE çalışmalarını yüksek bütçeler ayırabilmektedir. Yaptıkları çevresel ve teknolojik araştırmalar sayesinde kısa sürede üretim çeşitliliğini artırarak dünya piyasasında da söz sahibi firmaların arasına girebilmeyi hedeflerler. Anlaşma sağladıkları bölgelerde enerji dağıtımını üstlenene firmalarla sıkı bir iletişim ve denetleme mekanizması kurmuşlardır.

Merkez bürosu Ankara’nın Gaziosmanpaşa semtinde Filistin Caddesinde bulunmaktadır.

Cengiz Enerji İletişim Bilgileri
Adres; Filistin Cad. Kader Sok. No:36 Gaziosmanpaşa – ANKARA

Tel: +90 (312) 468 11 75 (Pbx)

Cengiz Enerji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cengiz Enerji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cengiz Enerji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Volkan güven dedi ki:

    1980 karabük doğmlym 10 senedir ülkerde sipariş elemanı olarak çalıştım 541 953 70 00

BİR YORUM YAZ