Çengelköy Dişevi İş Başvurusu

2004 yılında ağız ve diş sağlığı alanına dayalı olarak hizmetlerine başlayan Çengelköy Dişevi, 50.000 TL değerindeki sermayesi ile kurulmuş ve günümüze kadar hem müşteri hem de ciro potansiyelini her geçen gün daha fazla arttırarak büyük başarılara imza atmıştır. Çengelköy başta olmak üzere çevre ilçe ve beldelerden her gün çok sayıda hasta kabul eden Dişevi, hijyenik ve kaliteli sağlık hizmetleri sayesinde sürekli hastalar tarafından ilgi odağı halini almış ve bu neticede sürekli tercih edilen bir sağlık merkezi olarak bilinmiştir. 50’e yakın personel kadrosunun yanı sıra tamamı alanında uzman ve tecrübe sahibi doktor kadrosu ile daima ziyaretçilerinin daha sağlıklı bir ortamda muayene ve tedavi görmelerini sağlamaktadır.

Modern mimari sağlık binası ve son teknoloji ile donatılmış cihazlar ile faaliyetlerini sürdüren Çengelköy Dişevi, tamamen kendine ait özel veritabanı sisteminde hastalarının tüm muayene ve tedavi bilgileri dahil olmak üzere kişinin özel kişisel bilgileri de kayıt altına alınmaktadır. Tam düzenli olarak faaliyet gösterilen diş sağlık merkezinde steril muayene odaları ve tedavi uygulamaları yapılan özel odalarda hijyen hat safhadadır. Kurulduğu günden bu yana hedefinden ve misyonlarından şaşmayan Çengelköy Dişevi merkezi, kalitesinden ödün vermeden başarılı bir şekilde günümüze kadar sürdürülebilir bir iş potansiyeli göstermiştir. Hasta memnuniyetini daima ön planda tutan Dişevi, sağlık personellerinin yanı sıra aynı zaman’da birçok kişiyi de hastane bünyesinde istihdam görmesini sağlamaktadır.

Çengelköy Dişevi İletişim Bilgileri
Adres; Albay Hüsamettin Ertürk Sok. No: 1, Çengelköy, Üsküdar, İstanbul

Çengelköy Dişevi Kariyer Olanakları
Çengelköy Dişevi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çengelköy Dişevi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ