Cendere Özel Güvenlik İş Başvurusu

Hem özel güvenlik hemde özel güvenlik konusunda eğitim vermekte olan bir firmadır. Personel takibine çok önem veren firmanın sadece güvenlik danışmanlığı ve hizmeti değil güvenlik hizmetinin aksamaması için çalışan denetimini ve kontrolüne oldukça önem veren bir politikası vardır. Müşteri memnuniyeti açısından çözüm odaklı davranmayı ilke haline getirmişlerdir. Hizmet vermekte oldukları kuruluşlara sadece güvenlik personeli sağlamak yerine tüm hizmetler aşamasında güvenilirlik ilkesini bu denetleme mekanizması sayesinde sağlamaktadırlar. Bu mekanizmanın işleye bilmesi için kaliteli bir yönetim kadrosu kurulmasına odaklanılmıştır.

Cendere Özel Güvenlik hem eğitim programları açısından hem de personelin yeterliliği ve donanımı açısından sürekli yenilenmeye özen gösterir. Çözüm odaklı denetim kadrosu ve tecrübeli yöneticileriyle sektörde en güvenilir firmalardan biridir. Şirket okun güvenliği dışında kurumsal organizasyon güvenliği, hastane güvenliği, üniversite güvenliği, belediye, avm, ofis ve dershane güvenliği gibi hizmetlerde sunmaktadır. Her geçen gün gelişen özel güvenlik sektöründe öncü ve ulusal çapta bir firma olma yolunda adımlar atmaktadırlar. Uzman ve eğitimli güvenlik personeliyle hizmet verdikleri tüm müşterilerin memnuniyetine üst düzey özen göstermektedirler. Müşteri geri dönüşleri ve çeşitli araştırma çalışmaları ile kendilerini değişime açık tutarlar. Şirket aynı zamanda bireysel ve vip güvenli hizmetleri de sunmaktadır. Cendere Özel Güvenlik çalışanlarını son derece titiz bir öz geçmiş araştırmasına tabi tutmaktadır. Özel güvenlik eğitimi hizmetini de da başarıyla vermekte olan firmanın temel ve silahlı olmak üzere 2 ayrı eğitim programı mevcuttur.

Cendere Özel Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Ulu Cami Mah. 819. Sk. Mustafa Daşcan İş Merkezi No: 2-3-4-5 Merkez/ADIYAMAN

Cendere Özel Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cendere Özel Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cendere Özel Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. refık dedi ki:

  45 yaşında asker emeklısıyım silahlı guvenlık belgem var adıyamanda iş arıyorum

 2. fatih yildirim dedi ki:

  Özel güvenlik kimliğim vardır.

  1. fatih yildirim dedi ki:

   İş arıyorum, işçi alımı var mı?

BİR YORUM YAZ