Cender Group İş Başvurusu

Ticari hayatına orta ölçekli bir ev tekstili ürünleri üreticisi ve pazarlamacısı olarak atıldı. Müşteri memnuniyeti ve istikrarlı çalışmaya adanmış bir politika sayesinde kurulduğu 1993 yılından beri sektörde öncü firmalar arasına girmeye hak kazandı. 2003 yılında sektör değiştirerek yüksek teknolojili ürünler, masaj sistemleri, su artıma sebili, saklama kabı, medikal sağlık ürünleri, kamera ve güvenlik sistemleri üretmeye başladı.

Cender Group teknolojik gelişmeleri son derece yakından takip etmekte araştırmakta ve zamanın şartlarını yakalamaya odaklı bir şirket politikası gütmektedir. Ürettikleri her ürünü titizlikle test etmekte ve piyasa sürmektedirler. 1987 senesinde Manisa’da kurulmuş olan Rositell şirketiyle birleşmişler ve sektörde daha güçlü bir konuma gelmeyi başarmışlardır. Ürünlerin tamamına yakını kendi üretimleridir ve ülke ekonomisine de gözle görülür katkı sağlamaktadırlar.

2008 yılında Amasya’da meyve üretim tesisi kurarak istihdam sağlamış ve bölgede ekonominin gelişmesine katkıda bulunmuşlardır. Kurdukları Fida Meyvecilik ve Tarım şirketi 2010 yılının sonunda 600 dönümlük arazide 60 000 ağaç ve sera barındırmaktadır.

Şirketin başlıca misyonu müşterilerine sundukları çeşitlilik ile yaşam kalitelerini artırmak ve bu hizmeti onlara en uygun fiyatla sunmaktır. Sektörde değişen ihtiyaçların farkında olarak hareket eden firma esnek yapısı öncü ve değişime açık politikalarıyla çözümler üretmeye odaklanmıştır. Müşterilerine kendilerini farklı hissettirme amacı güden firma bunu tasarladıkları ürünlere de yansıtmaktadırlar.
Cender Group‘un merkezi İstanbul’un Okmeydanı semtinde bulunmaktadır.

Cender Group İletişim Bilgileri
Adres; Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:2 No:64

Okmeydanı Şişli İSTANBUL

Telefon: +90 212 222 22 01

Cender Group Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cender Group firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cender Group insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nafiz ertem dedi ki:

    Acil iş arıyorum, firmanıza personel alımı var mı?

BİR YORUM YAZ