Çemtaş İş Başvurusu

ÇEMTAŞ 1970 yılında bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde bir takım iş adamı, sanayiciler ve halk tarafından girişim sağlanarak anınım şirketi unvanına sahip bir şekilde kurulmuştur. Genellikle öze siparişler üzerine SAE, AISI, TS ve küçük DIN normlarına uygun bir vaziyette üretim gerçekleştirmektedir. Bu alana dayalı olarak çelik üretimi sağlayan ÇEMTAŞ, kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özleri içerisinde üretimlerini sürdürmüş olup, günümüze kadar başarılı bir şekilde faaliyetlerini devam ettirmiştir. ilk kurulduğu zaman 15 TL gibi bir sermaye ile toplamda 863 kişi tarafından kurulan ÇEMTAŞ, bu günkü değeri ile 100.975,680 TL değerinde olup, 5.000 üzerinde ortak yapısına sahiptir.

1972 yılında devreye sokulan çelikhane ünitesi sayesinde yıllık bazda 30.000 ton değerinde elektrik ART ocağı içerisinde ingot dökümü sistemlerinde uygulamalar yapılmıştır. Sürekli büyüme evresine giren ÇEMTAŞ, 1973 yılında yüksek yatırımlar yaparak sermayesini 15 TL’den 50 TL’ye çıkarmış, aynı zamanda haddehane ünitesine yatırımlar sağlayarak daha verimli bir iş potansiyeli sergilemiştir. Akan zaman içerisinde yıllarca büyük başarılara imza atan marka bu doğrultuda sürekli büyüme evresine girmiş ve büyük projelere imza atmıştır. Tamamen modern mimari tesisleri içerisinde son teknoloji üretim cihazları ile her zaman daha kaliteli ve kullanım kolaylı amaçlı olan ürünlerin üretimini sağlayarak müşterilerinin ilgisini çekmiş ve sürekli olarak tercih edilmiştir. Birçok kişiye istihdam sağlayan ÇEMTAŞ, aynı zamanda ülke ekonomisine oldukça destek veren bir kuruluştur.

Çemtaş İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi A.O.S. Bulvarı, NO: 3 16140 BURSA

Çemtaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çemtaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çemtaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Jodie dedi ki:

    No more s***. All posts of this quaitly from now on

BİR YORUM YAZ