Cemre Tersanesi İş Başvurusu

2004 yılına kadar ağırlıklı olarak gemi raspa ve boya işleri yürütmüş olan Cemre Mühendislik Gemi İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1996 kurulmuştur. Sürekli yeniliğe ve gelişime açık olan firma 2005 yılından itibaren değişim kararı almıştır. Yaptığı AR-Ge çalışmaları neticesinden teknolojik gelişimi ve kalite standartlarının daha da ileriye götürülmesi planlandı.

Cemre tersanesi Yalova-Altınova tersane bölgesinde 70 bin metre kare alana kurulu yıllık 12 bin ton saç işleme kapasitesine sahiptir. çok sayıda kalite belgesine sahip firma 2 adet özel amaçlı platform destek gemisinin inşasına başlanmıştır. Şirket çok sayıda alt yapı, üst yapı geliştirme projesi yürütmektedir. Norveç firması Havyard Grup A.Ş. ile işbirliği içerisindedirler. Öze l amaçlı platform destek gemileri, kuru yük gemileri, balıkçı gemileri haricinden müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak özel üretim gemilerde yapmaktadırlar. Siparişini aldığı gemileri tepeden tırnağa anahtar teslim şekilde kendileri üretmektedirler. Cemre Tersanesi’nin ürettiği çeliklerin kalitesi dünya standartlarındadır. Haliç metro köprüsü inşaatında kullanın çelik aksam firmadan sağlanmıştır. Her yıl onlarca gemiyi üretip teslim etmektedirler.

Teknoloji ve insan kaynaklarına büyük bütçeler ayıran şirket uluslararası başarısını daha ileriye götürebilmek adına yatırımlarını şekillendirmektedir. Çevre koruma ile ilgili tüm yasal prosedürlere harfiyen uymaktadırlar. İşçi ve çalışan güvenliği şirketin önceliklerinden bir başkasıdır.

2014 yılında 65 bin metre karelik yeni tesise kavuşan firmanın Yönetimi Kurulu Başkanı Orhan GÜLCEK’tir.

Cemre Tersanesi İletişim Bilgileri
Adres; Altınova, Tersaneler Bölgesi Parsel B11, Yalova

Telefon: +90 226 461 30 05

Cemre Tersanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cemre Tersanesinde kariyer yapabilirsiniz. Cemre Tersanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. merhaba yeterlilik usta makina tayfası tornam gazaltı okjijen kaynaklarım var mekenik bilgiye de sahibim çalışdıgım firmalar efemay denizcilik ince denizcilik ulusoy denizcilk enson ulusoydan 28 01 2020 konturatım bitdi indim şu saygılarımla

 2. Ilhami yuce dedi ki:

  Usta yardimci is ariyorum baskada is olabilir

 3. Hüseyın üngör dedi ki:

  Kumlama boya formeni yim iş arıyorum

 4. Mustafa dedi ki:

  Gazalti ve elektrik kaynakcisiyim kaynak sertifikam var adana da ikamet ediyorum is arıyorum tlfunm

 5. kemal dilek okur dedi ki:

  2009 gölcük tersanesi nden emekliyim iş disiplinim çalışma hayatımı geçirdiğim tersanem ile uyumludur köprü kreyn ve30 tona kadar bomlu kreyn lerde 20 yıllık iş tecrübem vardır. 56 yaşında yım karamürselde ikamet ediyorum saygılarımla 532 366 79 43

 6. AHMET AKBAS dedi ki:

  MERHABALAR ISKELE USTASIYIM EKIBIM VAR ISKELE ISI ARIYORUZ. 13 SENEDIR BU ISI YAPIYORUM. YARDIMCI TERSANE TUZLA GEMAK YILDIRIM GEMSAN DORTYOL. SAHIN CELIK REMAKA SELAH. BESIKTAS TERSANESI HEPSIN DE IS YAPDIM SIZINLE CALISMAK ISTIYORUM TEL 5452490129

 7. Ayhan Zengın dedi ki:

  Merhaba ben forklit operereturuyum su anda bostayim yardimci olursaniz sevinirim

 8. Ahmet sen dedi ki:

  Besıktas tersanesı 1.5 sene hatsan tersanesı, 1 sene tersan da da 6 ay olmak uzere is yapmaktayım. 2006’dan berı tersane işlerınde calıstım. İşlerden iyi anlarım, tecrubem var. Şu an calısmıyorum, sızınle calısmak isterım.

 9. Naim AKDENİZ dedi ki:

  Gaz altı kaynak ustasıyım sizinle çalışmak isterim.

 10. ahmet dedi ki:

  Sayın Cemre sizlerle calışmak istiyorum, montaj ustasıyım.

 11. Cengiz uysal dedi ki:

  Daha önce çalışmış olduğum isg bölümü yada portal vinc alanlarında formenlik yapmış bulunmaktayım. Cemre tersanesi bünyesinde bu alanlarda çalışmayı arzu etmekteyim isg eleman sertifikası portal vinc sertifikası ilk yardım sertifikası agar işlerde calısabilir sertifikalarım mevcuttur.

BİR YORUM YAZ