Cemdağ Aydınlatma İş Başvurusu

1968 yılında Mustafa Cem tarafından 60 metrekarelik bir dükkan olarak hizmete başlamıştır. Sektöre atıldığı ilk yıl sadece 2 kişilik bir çalışma ekibine sahip olmasına rağmen yeniliği ve dinamizmi kendine ilke edinmiş ve kısa sürede sektörde söz sahibi olmuştur.

İlk kalite sertifikasını aldığı 1968’de Eksantrik pres makina yatırımını ve ilk floresan balast üretimini yapmayı başarmıştır. Daha sonra ilk kalite standardı belgesini almış ve 1974 senesinde buharlı ampul üretmeye başlamışlardır. 6 sene sonra sokak lambası armatürleri üretmişlerdir. 1995 senesinden Türkiye’de ilk defa İSO belgesi alan aydınlatma firması olmuşlardır. Atatürk Organize Sanayi bölgesindeki tesisi 1997’de hizmete açılmıştır. Günümüze gelindiğinde 250’den fazla çalışanı ve 3 ayrı üretim tesisi ile birlikte, Cemdağ Aydınlatma sektöründen öncü firma halini almıştır.

Firma çeşitli AR-GE çalışmalarına ve insan kaynaklarına bütçeler ayırmaktadır. Sektöründe oturmakta olduğu koltuğu kaybetmemek için müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamaya özen gösterir. Hem satış öncesi hem de satış sonrası birebir olarak müşteri tatmini için zaman ve bütçe ayırmaktadırlar.

50 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan Cemdağ Aydınlatma kuruldu günden beri yükselen bir ivmeyle büyümüştür ve şu anda üretim yaptığı 3 ayrı tesisi toplamda 40 bin metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır. Pazarda lider konumdadır hızlı ve yüksek kapasiteli üretim yapmayı ilke edinmişlerdir. Firma ürünlerini uluslar arası pazarda satışa sunmaktadır.

Cemdağ Aydınlatma İletişim Bilgileri
Adres; I.A.O.S.B. 10007 Sokak No:4 35620 Çiğli İzmir

Tel: +90 232 328 01 41

Cemdağ Aydınlatma Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cemdağ Aydınlatma firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cemdağ Aydınlatma insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Soner AKPINAR dedi ki:

    iş başvurusu yapmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ