Cemaş İş Başvurusu

Güvenilir karlı ve çevreye duyarlı bir kuruluş olmayı hedefleyen Cemaş döküm sanayi kalite değer ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Öncelikli hedefi ulusal alanda lokomotif şirket haline gelmek olan firma, uluslararası alanda da söz sahibi olmayı hedeflemektedir. 1976 yılında devlet tarafından kurulduğunda 150 bin metre kare alanın üzerinde 17 metre kare kapalı alanda çimento ve madencilik üzerine alaşımlı öğütme elemanları üretimi için hizmet vermesi amaçlanmıştı. Işıklar Holding Tarafından 1995 senesinde satın alınmıştır.

Sağlık, kalite ve çevre yönetimi şirketin başlıca odak noktalarıdır. Bureau Veritas’dan alınan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine ve denizcilik sertifikalarına sahiptirler. Ülkemizde ve tüm dünya çapında otomotiv, beyaz eşya, makine öncelikli olmak üzere hizmet vermektedirler. İşyeri valiliğinde katkılarıyla Kırşehir’de Kırşehir Endüstri Meslek Lisesinde açılan Metalurji Alanı Bölümü öğrencilere burs vermektedir. Bu proje kapsamında kendilerine çalışan kadrosunu çekirdekten yetiştirmiş bir personel kadrosu sağlamayı hedeflemektedirler. Bu yapılandırmayla beraber eğitimini tamamlayan kişiler daimi kadroda iş başı yapacaklardır. Bu öğrencilerin arasından yüksek öğrenimine devam etmek isteyen kişilere, yüksek öğrenim hayatları boyunca burs verilmeye devam edilecektir.

Cemaş gelecek nesilleri, onlara daha yaşanabilir bir sosyal ortam bırakma kaygılarıyla da önemser. Çevre koruma yönetimini ve buna uygun tesisleşmeyi kendine görev edinmiştir. Şirket tüm AR-GE çalışmalarını bu yönde planlamaktadır.

Cemaş İletişim Bilgileri
Adres; Ankara asfaltı 12.km. 40100 KIRŞEHİR

Telefon: +90 386 234 80 80

E-mail: info@cemas.com.tr

Cemaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cemaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cemaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ