Cemal Kamacı Spor Kompleksi İş Başvurusu

1989’da İstanbul Büyük Şehir Belediyesi bünyesinde, kent halkının spora iştirak ve ilgisini artırmak amacıyla Spor A.Ş. kurulmuştur. Ülkeye kültürel ve sportif alanda katkıda bulunmayı hedeflemektedirler. Büyük Şehir Belediyesine ait spor komplekslerinin işletmesini yürütmekte ve bir çok spor etkinliği düzenlemektedirler. Tüm tesislerinde sosyal hayatın ve yaşamalitesinin güçlendirilmesini hedefleyen firma, İstanbul Maratonunu da düzenlemektedir. 2008 yılında Amsterdam, Tokyo, Prag, Roma maratonlarının organizatörlüğünü yapmışlardır. 2011 de düzenlenen 33. Avrasya Maratonuda düzenleyen kuruluş bu organizasyonda büyü başarı elde etmiştir. Cemal Kamacı Spor Kompleksi firmanın projelerinden biridir.

FitnessStep-aerobik, Pilates, Uzakdoğu Sporları, Futbol branşlarında eğitim vermekte olan Cemal Kamacı Spor Kompleksi tesisinde; 550 kişiliyi ağırlayabilecek olimpik yüzme havuzu, 380 seyirci kapasiteli kapalı spor salonu, fitness salonu, çok amaçlı spor salonu, kafeterya, 70 araç kapasiteli otopark, 03-06 yaş çocuk oyun odası, 1 adet kapalı halı saha ve tenis kortu barındırmaktadır. Güler yüzlü eğitmenleri ve temizlik ilkelerine son derece bağlı bir iş ahlakıyla çalışmaktadırlar. Tüm personelini ve eğitmenlerini iyi donamlı ve branşında uzman kişilerden oluşturmaya özen göstermektedirler. En son teknolojiye sahip spor aletlerini devamlı zamanın standartlarını yakalayacak şekilde tesislerine kazandırırlar.

Firmanın oldukça kapsamlı bir web sitesi vardır. Kampanyalar ve indirimlerden yararlanabilmek için sürekli güncellenen siteyi takip etmeniz faydalı olacaktır. Sitede ayrıca branşlara ait seans saatlerinin bulunabileceği bir listede mevcuttur.

Cemal Kamacı Spor Kompleksi İletişim Bilgileri
Adres; Kaleboyu Cad. No:111 Fatih / İSTANBUL

Cemal Kamacı Spor Kompleksi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cemal Kamacı Spor Kompleksi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cemal Kamacı Spor Kompleksi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ