Cem Tencere İş Başvurusu

1959 yılında ufak bir atölye olarak kuruldu. Kısa sürede ticari başarı elde etti ve piyasa hak ettiği noktaya ulaşmayı başardı. İtalyan Bialetti İndustrıe markası ile 2005 yılında birleşme kararı almışlardır. 50 yılı aşkın geleneği ve tecrübesi bu önde gelen markanın teknolojisi ile birleşti ve Cem Bialetti unvanıyla anılmaya başlandı. Tüm hisselerinin Bialetti firması tarafından satın alınmasının ardında sektörde iyice önder bir konuma geçmeyi başaran Cem Tencere sektörde öncü bir firma haline gelmeyi başardı.

25 bin metre kare kapalı üretim alanı bulunan şirketin merkezi İzmit’tedir. Ürünlerini son teknolojiye uygun, çağın beklentilerini fazlasıyla karşılayacak bu modern tesiste üretmektedir. Firma ürünlerini Amerika Birleşik Devletleri’nden Hong-Kong’a kadar dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir.

Dünya çapında olmasının arkasında yatan başarı ileri görüşlü yatırım hamleleri, başarılı ve uyumlu ortaklıklardır. Cem Tencere ulusal başarısının ardından bizi uluslar arası bir şekilde tüm dünyada temsil etmektedir.

Firma müşteri memnuniyetinin garantilenmesini hedeflemektedir. Piyasaya sürdüğü tüm ürünler tüketici şikayetlerini en aza indirgeyecek şekilde tasarlanıp üretilmektedir. Yönetim kurulu kadrosu donanımlı, iyi eğitimli ve vizyonlu çalışanlardan kuruludur.

Aynı zamanda çevreyi korumayla ilgilide yürüttükleri bir çok proje vardır. Bu sayede sürdürülebilir bir ekonomi ve sosyal yaşam hedeflenmektedir. İşçi ve işçi güvenliği gibi hususların yanı sıra topluma ve insanla uyumlu olmak şirketin öncelikli kaygılarıdır.

Cem Tencere İletişim Bilgileri
Adres; Cengiz Topel Lojmanları Yani Acısu Beldesi İzmit Kocaeli

Cem Tencere Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cem Tencere firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cem Tencere insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Özkan sert dedi ki:

  Eml makine bölümü mezunuyum 23 yaşındaym

 2. bilal kanpara dedi ki:

  merhaba ben iş arıyorum yaklaşık 10 yıldır iş tecrübem var metal işlerinden anlarım. evli ve 2 çocuk babasıyım.

 3. semra seda dedi ki:

  bir yıl otomotiv fabrikasinda operatör ve paketleme bölumunde calistim acil is aramaktayim izmit ikametgah ediuorum

 4. Derya balta dedi ki:

  Vasıfsız bir elmanın 34 yaşında bayanim Gölcük te ikamet ediyorum çalışma saatleri esnek vardiyalı her bölümde çalışırım işe ihtiyacım var

 5. gurkan dedi ki:

  oto boyacısıyım ve farklı bır sırket olan tencere rabrıkasında sprey bolumunde teflon emaye seramık boyalarla 1 yıl calsıtım ıs arıyorum ılgılenırsenız 5321381665

 6. Hasan Ergöl dedi ki:

  Sektörde deneyimli bir pazarlamacıyım. Firmanızda çalışmak isterim. Saygılarımla…

 7. mehmet dedi ki:

  15 yıllık makine ve pres tecrubem var. Bakımlarını da yapabilirim. İş arıyorum. İhtiyacınız olursa görüşmek isterim.

 8. Mihriban dedi ki:

  Fabrikanizda kalite kontrol operatörü olarak çalışmak isterim. Otomotiv sektöründe 11 yıl kalite kontrol operatörü olarak çalıştım, tecrübem vardır.

 9. yıldız güneş kurt dedi ki:

  İş arıyorum, 3 yıl alco tencere fabrikasında pres operatör ve hat başı kontrol ve teflon kontrol olarak çalıştım. Şu anda iş arıyorum.

BİR YORUM YAZ