Cem Market İş Başvurusu

‘’Daha ucuzu yok sloganıyla yola çıkan market 1988 yılında hizmete başladı. Sektöre atıldığı bu yıl Tekirdağ’ın Yavuz Mahallesinde, 60 metrekarelik bir dükkanda müşterileriyle buluşmuştur. Başarılı ticari girişimleri ile sektörde kalıcı olmayı başarmıştır. Gelişimine emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Cem Market 1992 kurulan ilk şubenin ardından, 2002 yılında sırasıyla Muratlı ve 100. Yıl şubeleri açmıştır. 2005’de Şarköy, 2006’da ise Keşan şubeleri hizmete başlamıştır. Daha sonra sırasıyla 2007 tarihinde Soğukkuyu, 2009 tarihinde Hürriyet mahallesi Baykallar ve Altınova şubelerini açmışlardır. 2011 yılında Keşan, 2012 yılında ise Yavuz şubelerini baştan aşağıya yenilemişlerdir. Firma bir çok indirim ve kampanya düzenlemektedir. Bu indirimler aktif olarak güncellenen internet sitelerinden takip edilebilir. Bunun dışında da müşterilerine son derece uygun bir fiyat aralığı sunmaya özen gösterirler. Müşteri memnuniyeti için geri dönüş ve şikayetleri son derece titizlikle inceler ve dikkate alırlar.

Cem Market çalışan kadrosunu güvenilir sorumluluk sahibi ve iş ahlakına uygun kişilerden oluşturmaya özen gösterir. Güler yüzlü ve müşteriye özel olduğu hissettirecek bir hizmet sunmak firma politikaları haline gelmiştir. Her geçen gün bir yenisi açtığı şubeleri ve ülke çapına yayılma hedefi bulunan firma tüm mağazalarında bu özveriyle hizmet vermeye çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve tatmini için gerekirse zarar etmeyi bile göze alabilen şirket bu sayede asıl zaman ve para tasarrufunun yapılabileceğini düşünmektedir.

Cem Market İletişim Bilgileri
Adres; Zafer Mah. Şehit Çağrı Kurt Sok. No:17 Dumansız Sanayi Bölgesi Muratlı Yolu Üzeri TEKİRDAĞ

Cem Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cem Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cem Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ