Cem-Fa Optik İş Başvurusu

CemFa Optik San. ve Tic. A.Ş. Türkiye’de önde gelen ve çok uzun senelerdir hizmet vermekte olan kuruluşlardan biridir. Dünya çapında gelişen yeni teknoloji ve yeniliklerin ülkemize gelmesinde katkıda bulunmaktadırlar. Sektörün gelişmesine ve ilerlemesine katkıda bulunmak firmanın önceliklerinden biridir. Tüm projelerini ve çalışmalarını bu hedeflerine uygun olarak kurgulamaktadırlar. Tüm Türkiye çapında toptan numaralı ve güneş gözlüğü camı sağlamak şirketin başlıca verdiği hizmettir.

Türkiye’de Carl Zeiss ve Sola Gözlük Camlarının dağıtımını üstlenmiş olan şirket, bu camları en son teknolojiye uygun olarak kesmektedirler. Briot ve Weco cam kesme makinelerini kullanan CemFa Optik aynı zamanda bu firmalarında ülkemizde temsili sağlamaktadır.

Şirket gözlük camı dışında gözlük, ve çeşitli medikal çerçeveler de satmaktadır. Gözlük muayenesi hizmetini de müşterilerine sağlamakta olan firma Türkiye’nin öncelikli numaralı cam sağlayıcılarından biridir. Hata kabul etmeyecek bir sektörde hizmet veriyor olmalarının sorumluluğu ile davranmakta olan firma, çalışanlarının disiplinli ve iş ahlakına bağlı kişiler olmasına özen gösterir.
Firmanın oldukça kapsamlı bir internet sitesi bulunmaktadır. içeriğinde sağladıkları numaralı gözlük camları haricinde, bu konuyla alakalı makaleler ve faydalı bilgiler ve linklere ulaşılabilmekte.

Hizmet kurduğu başarılı yönetici kadrosu ve bu kadroyla beraber sık sık gerçekleştirdiği yurt dışı seyahatleri sayesinde tüm dünya ve Avrupa’da gelişmekte olan optik cam ve güneş gözlüğü camı piyasasını yakından takip etmeyi amaçlar.

Cem-Fa Optik İletişim Bilgileri
Adres; Kemal Nehrozoğlu Caddesi No:501 Gebze Organize Sanayi Bölgesi 41480

Gebze / Kocaeli

Telefon. 0 262 751 28 61

E-Posta. info@cem-fa.com.tr

Cem-Fa Optik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cem-Fa Optik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cem-Fa Optik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ