Cem Demir İş Başvurusu

Demir çelik sektöründe faaliyet gösteren firma 1979 senesinde kurulmuştur. Ege Bölgesinde inşaat demiri üretimi konusunda öncü firmadır. İzmir’in Menemen ilçesinde Çanakkale yolu üzerinde bulunan tesisi 20 bin metrekare beton ve 2 bin metre kare kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Akdeniz, Marmara ve İç Anadolu Bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına demir çelik ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedirler. Firmanın başka bir kolu olan Cem Hms Hurda Demir Metal San. ve Tic A.Ş. 2011 yılında metal geri dönüşümü yapmak amacıyla kurulmuştur. Metal haricinde bir çok ürünün geri dönüşümünü de hem ülkemizde, hem de dünya pazarında sağlamaktadırlar.

Cem Demir inşaat şirketlerinin projelerine nervürlü inşaat demirinin yanı sıra; kangal demir (filmaşin),çelik hasır, tel, çivi ve özel üretim malzemeler sağlamaktadır. Firma kalite standartlarına uygun ürünlerini müşterilerine piyasada uygulanabilecek en uygun fiyat aralığıyla sağlamaktadır. Türk demir çelik fabrikaları kardeş firması olmuşlardır. Bunun arkasında yatan sebep piyasada son teknoloji ile ürettikleri ürünlerinin fiyat kalite dengesinin iyi sağlanmış olması yatar. Sektörde ulaştığı statüye rağmen hızla büyümeye ve gelişmeye odaklı bir politika izlerler. Yenilikçi projeler üreterek kendi gelişimleri dışında, sektöründe ilerlemesini amaçlarlar. Sektördeki tüm yenilikleri takip etmek firmanın öncelikli misyonlarından biridir.

Cem Demir çevre koruma yönetimiyle ilgili son derece hassastır. Doğa korumasıyla ilgili çıkarılan yasal uygulamalara uygun projeler geliştirmeye özen gösterirler.

Cem Demir İletişim Bilgileri
Adres; 1561 Sok. No:65, 2 Konak, İzmir

Cem Demir Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cem Demir firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cem Demir insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ