Cem Botanik İş Başvurusu

Muzaffer Şirin tarafından 1978 de kurulmuş olan firma, ilk günkü gibi gurur sevgi ve şevkle çalışmalarını sürdürmektedir. Firma peyzaj tasarımları hizmeti de vermektedir. Öncelikli misyonları çevre ve doğayı koruma üzerine ve misafirlerinin istek ve beklentilerini bu doğrultuda karşılamaya özen göstermektedir. Peyzaj konusunda var olanı yaşatmak amacı güderler. Bu doğrultuda çevre ve doğa bilinci oluşmuş tüketiciler hedeflerler.

Süreklilik ve yenilik haricinde güvenilirlik hususu Cem Botanik için vaz geçilmezdir. Kendilerini sürekli gelişme, farklılık ve farkındalığa adamış durumdadırlar. Müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için kalite ürün ve beklentiyi tam karşılayacak hizmet vermeyi hedeflemektedirler. Faaliyetlerini sürdürdükleri sektörün son derece hassas bir çevre bilinci gerektirdiğinin farkındalığı ile hareket eder ve tüm projelerini bu hususa göre şekillenir. Geliştirdikleri bu bilinç beraberinde sektörde güven veren ve vazgeçilmez bir firma olmalarını anahtarı olmuştur.

Cem Botanik sahip olduğu belgelerle Türkiye’de ve dünyada tektir. ‘TSE Süs Bitkileri Satış ve Hizmet Yeterlilik Belgesi’ aldıktan sonra, ’ISO 9001 2008 Kalite Belgesi’ , ‘ISO 14001 2004 Çevre Yönetim Belgesi’, ‘ISO 18001 2007 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Belgesi ‘ ve ‘ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Belgesi’ne sahip olan firma; biyolojik göletler, doğal yüzme havuzları, dikey bitkilendirme, yeşil çatı ve sulama sistemlerini bu belgelerin güvenilirliği ile eşsiz bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Firmanın internet sitesinden şu zaman kadar sonlandırdığı projelere ulaşmak mümkündür.

Cem Botanik İletişim Bilgileri
Adres; Çengeldere Mahallesi, Çengeldere Caddesi No: 120 Çavuşbaşı / Beykoz İstanbul

Cem Botanik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cem Botanik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cem Botanik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nihat canıbek dedi ki:

    14 yıl peyzaj otomatik sulama işi yaptım ehliyeti var src 4 src2 ehliyeti e+ a2

  2. Ahmet dedi ki:

    Bobcaat oparatörüyüm iş arıyom

BİR YORUM YAZ