Cem Bialetti İş Başvurusu

Avrupa’nın ve dünyanın önde gelen markalarından biridir. Firmanın ülkemizi girişi 1959 yılında kurulmuş olan Cem Tencere ile 2005 senesinde ortaklık anlaşması yapmasıyla başlar. Bu önde gelen İtalyan firmasının 50 yıllık Cem Tencere tecrübesi ile giriştiği ortaklı çok geçmeden Türkiye çapında lider firmaların arasında yarışmaya başlamasına vesile olur. Daha sonra Cem Tencere A.Ş.’nin hisselerinin büyük çoğunluğu Bialetti firmasının kontrolüne geçer ve Türkiye’de Cem Bialetti olarak anılmaya başlarlar. Seramik, döküm tencere ve tavalar, yapışmaz malzemeden üretilen tüm ürünlerini teknolojinin en son olanaklarından faydalanarak üretmektedirler. İzmit’te bulunan şirketin 25 bin metrekarenin üzerinde kapalı üretim tesisi vardır.

Çağın beklentilerini fazlasıyla karşılayacak bu modern tesiste üretilen ürünlerini Amerika Birleşik Devletleri’nden Hong-Kong’a kadar dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir. Verdikleri başarılı ortaklı ve atılım kararları haricinde, başarılı yönetim kadrosu ve çalışma ekibi kurma konusunda ilkeli politikası etkilidir. Piyasaya sürdüğü tüm ürünler tüketici şikayetlerini en aza indirgeyecek şekilde tasarlanıp üretilmektedir. Memnun ve tatmin olmuş bir müşterinin zaman ve para kaybını aza indirgeyeceği bilinciyle hareket ederler.

Sürdürülebilir bir ekonomi ve sosyal yaşam hedefiyle çevre duyarlılığı konusunda da hassas davranırlar. Topluma ve insanla uyumlu olmak şirketin öncelikli kaygılarıdır. Personel ve işçi güvenliğine son derece önem verirler. Cem Bialetti çalışanlarının ekip ortamına ve çevreye uyumluğu konusunda titizdir.

Cem Bialetti İletişim Bilgileri
Adres; Cengiz Topel Lojmanları Yani Acısu Beldesi 41310 İzmit Kocaeli

 

  • 90 216 445 53 73
  • 90 216 445 53 74
  • info@cembialetti.com

 

Cem Bialetti Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cem Bialetti firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cem Bialetti insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ