Celtis İlaç İş Başvurusu

2007 senesinin kasım ayında kurulan Celtis İlaç A.Ş. 2 yıl gibi çok kısa bir zamanda Türk ilaç sektöründeki önemli yerini almıştır. Ulaşılan bu başarının arkasında yaşça genç ancak konusunda tecrübeli satış ve yönetim ekibi bulunmaktadır. Geçen yıllarda saha kadro sayısını artıran Celtis İlaç bugün yönetim ve satış ekibi toplamında 600 kişiyi aşmıştır.

Milli ilaç sektörüne can veren sürekli olarak yatırımlarını devam ettiren kaliteli , rekabetçi , özgün uygulamaları bulunan ve geniş ürün yelpazesine sahip Celtis İlaç ülke insanının sağlık çözümlerinin yükselerek artmasını ve şirketi geliştirerek büyümeyi hedeflemektedir.

Bir çok uzmanlık alanında 50 den fazla ürün ve lisans almak için başvuru yapmış 10 larca ürünleriyle hızlı adımlarını sürdürmektedir.

Celtis İlaç sahadaki yüzü olması sebebiyle insan kaynağına çok önem vermektedir. Şirket genellikle yönetici adaylarını kendi içinden seçtiğinden bu alanda fazla iş ilanı vermemektedir. Başlangıçta saha satış sorumlusu yani tıbbi tanıtım temsilcisi olarak satış kadrolarında görev alınabilir. Şirketin bu pozisyon için lise ve üstü mezuniyet , 28 yaşından küçük olmak , ekip çalışmasında başarılı , insan ilişkileri kuvvetli , ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen , seyahat engeli bulunmayan , bay adaylarda askerlik görevini tamamlamış , MS Office programlarını etkin kullanabilen , azimli , üretken ve kararlı adayları tercih etmektedir.

Şirket uygun görülen adaylarla bölge müdürleri ve satış yöneticilerinin de yer aldığı mülakatlar yaparak adaylarını belirlemektedir. İşe alınması uygun görülen adayla son iş görüşmesi yapıldıktan sonra iş başı yapılmaktadır.

İşe başlayan adaylara çalışacakları uzmanlıklara yönelik genel eğitim ve tanıtımını yapacakları ilaçların eğitimi verilir. Tahmini eğitim süreleri 2-4 hafta arasında değişmektedir. Alınan eğitimlerinde de desteği ile saha çalışmalarına başlanır. Şirket tecrübeli temsilcilerinin yanında işe yeni başlayan temsilcilerine oryantasyon yaptırır. Oryantasyon süreside genelde 1 haftadır.

Şirketin çalışma imkanları araç temini , sektör ortalamasında maaş , yemek yardımı ve başarıları ödüllendiren prim sistemleri şeklindedir.

Celtis İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Yıldız Teknik Üniver. Davutpaşa Kamp.

Tekno. Geliş. Böl. D Blk Kat 3 Esenler, İstanbul

Tel (212) 517 17 52
Fax (212) 482 24 78

Celtis İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Celtis İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Celtis İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ali polat dedi ki:

    lise okuyorum egliyetim var askerligimi tecil ediyorum aktif soforlugum var daha inca insan kaynaklari isi yaptim firmalarda mulakatlar gorusmeler yapiyordum

BİR YORUM YAZ