Çelikpark AVM İş Başvurusu

Tozlu markası tarafından 2015 yılında kuruluşu ilan edilen Çelik Park AVM, Bafra/Samsun ilinde halka başarılı bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Henüz yeni olmasına rağmen birçok kişi tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilen alışveriş merkezinde hemen her şey yer almaktadır. Tozlu Giyim markası başta olmak üzere dünyaca ünlü birçok yerli ve yabancı markaların bulunduğu AVM içerisinde müşteriler dilediğini elde etmekte. 7’den 77’e herkesin faydalanacağı bir alışveriş merkezi inşa eden Tozlu, büyük başarıları arasına Çelik Park Alışveriş Merkezini de katarak hem kendi sektöründe ne denli bir istikrara sahip olduğunu göstermiş hem de AVM alanında marka olarak kendi içerisinde bir ilki gerçekleştirerek Samsun’da halkın hizmeti açılışını yapmıştır.

Yıllardır en ucuz kaliteye sunuş olduğu ürünler ile büyük bir başarı ve aynı zaman’da müşteri kitlesi yakalayan Tozlu, AVM inşasını da bitirerek faaliyete koymuş giyim başta olmak üzere birçok sektöre dayalı markaların ürünlerinin AVM içerisinde satılmasına olanak tanımıştır. İhtiyaçlar doğrultusunda bulunan mağazaların dışında restoranlar, kafeler ve birçok alana dayalı eğlence merkezinin bulunduğu AVM binasında en çok rağbet gören bir diğer alan ise son teknoloji ile donatılmış sinema salonları yer almaktadır. Sinema sevenlerin uğrak mekânı haline gelen Çelik Park AVM vizyona giren tüm filmleri halka anında sunmaktadır. Birçok kişinin istihdam gördüğü modern alışveriş merkezi aynı zaman’da ülkenin kalkınması adına ekonomiye büyük katkılarda bulunmaktadır.

Çelikpark AVM İletişim Bilgileri
Adres; Emir Efendi Mah. Samsun Cad Çelik Park AVM Bafra / Samsun

Çelikpark AVM Kariyer Olanakları
Alışveriş Merkezi insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelikpark AVM’de kariyer yapabilirsiniz. Çelikpark AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Büşra dedi ki:

    İş arıyorum yardımcı olun lütfen

  2. Büşra dedi ki:

    İş arıyorıö

BİR YORUM YAZ