Çelikpan İş Başvurusu

Faik Çelik Holding bünyesinde 1996 yılında kurulan Çelikpan kurulduğu günden bu yana sürekli yüksek yatırımlar ile günümüze kadar uzanan dev bir üretim faaliyeti gösteren öncü markalardan biridir. Bursa’da yer alan Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde ki 25.000 m2 dev tesisinde faaliyetlerini sürdüren Çelikpan havlupan ve çelik radyatör üretimleri sergileyerek günümüzde bu alanlara yönelik faaliyet gösteren dev bir kuruluş unvanına sahip olmuştur. Yüksek kalite standartları eşliğinde üretilen tüm ürünler tamamen sertifikalı ve garanti belgeli olarak satışa çıkarılmaktadır. Kurulduğu günden bu yana birçok yatırım sağlanan marka her geçen gün kendini daha da geliştirerek bu alanda üretmiş olduğu ürünlerin kalitesini müşterilerine en başarılı şekilde sağlamıştır.

Yıllık bazda 2.200.000 mtül panel radyatör üretimi sağlamakta olan Çelikpan, Türkiye’nin yanı sıra 30’dan fazla dünya ülkesine ihracat sağlamaktadır. Bugünkü tarihinde GOST-R, UKR-SEPRO, DIN EN 442, CE, NF MARK (NF-047), PZH, ISO 14001-2004, TSE EN 442 ve ISO 9001-2000 kalite belgelerine sahip bir şekilde üretimlerini gerçekleştirmektedir. Modern ve son teknoloji ile donatılan tesislerinde tamamen alanında uzman ve tecrübeli çalışanları ile faaliyetlerini sürdüren Çelikpan, sektörün öncüsü olduğu gibi liderlik için sürekli zirvede yer alarak müşterilerinin güvenini sürekli üzerinde tutmaktadır. Üretmiş olduğu ürünlerde maksimum dayanma hacmi, ısı verimliliği ve kullanım kolaylığını sunarak sürekli müşterilerinin ilgisini üzerinde tutmaktadır. Birçok çalışanına istihdam sağlayan marka, ülke ekonomisinde de katkısı olan büyük kuruluşlardan biridir.

Çelikpan İletişim Bilgileri
Adres; Nosab Selvi Cad. N.:3 16140 Nilüfer Bursa

Çelikpan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelikpan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çelikpan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ