Çelikler İnşaat İş Başvurusu

Çelikler İnşaat 1958 yılında Osman Çelik tarafından ülkenin inşaat alanına dayalı göz önünde bulundurulan ihtiyaç doğrultusunda kurulmuş olup, günümüzde bu firma adı altında yükselen şirket bir holdinge dönüşerek İnşaat başta olmak üzere birçok alanda başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimine dayanarak sürekli yatırım alan Çelikler İnşaat günümüzde Türkiye’nin birçok bölgesinde çeşitli faaliyetlerde bulunarak çıtasını yükseltmiş olup, diğer tüm alt grup şirketlerinin birleşmesiyle bugünkü ismi olan Çelikler Holding çatısı altında ana temel şirket unvanına sahipliği ile bilinmektedir. İnsan yaşamına önem veren ve buna dayalı konforlu yaşam alanları inşa eden Çelikler İnşaat aynı zaman’da Türkiye’nin birçok şehrinde inşaat faaliyetlerinde bulunmuştur. Bunlar; köprü, demiryolu tesisleri, konut, bina, otoyol, kanalizasyon, atık su, yağmur suyu, dere ıslahı, gölet, dekapaj ve hazır beton gibi birçok faaliyetlerde bulunarak müşterilerinin tüm isteklerini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.

Vermiş olduğu hizmetler neticesinde insan yaşamını kolaylaştıran konutlar inşa ederek daha güvenli ve daha sağlıklı ortamlarda kişilerin daha rahat yaşamasına olanak tanımıştır. Son teknoloji cihazları kullanarak bulundukları faaliyetleri eksiksiz bir şekilde yerine getiren Çelikler İnşaat, aynı zaman’da ülkenin birçok üst ve altyapı çalışmalarında büyük projelere imza atarak ödüle layık görülmüştür. İnşaat alanında dev bir marka unvanına sahip olan Çelikler, binlerce kişiye istihdam sağlamış ve ülke ekonomisine de oldukça destekte bulunmakta olan bir markadır.

Çelikler İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Nenehatun Caddesi Numara: 104 Gaziosmanpaşa / Ankara

Çelikler İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelikler İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çelikler İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Dursun dedi ki:

    Merhaba demırcı ustasıyım yurt dışında ıs arıyorum pasaportum var

BİR YORUM YAZ