Çelikler Holding İş Başvurusu

1958 yılında Çelikler Taahhüt adı altında Osman Çelik tarafından kurulan şirket faaliyetlerine başlayarak akabinde yapılan yüksek yatırımlar ve gelişen iş potansiyeline karşın günümüzde birçok farklı alana dayalı grup şirketlerinin oluşmasıyla Çelikler Yatırım Holding Anonim Şirketi adını alarak faaliyetlerine günümüzde başarılı bir şekilde devam etmektedir. Birçok farklı alanda tüm Türkiye’ye sunmuş olduğu madencilik, hazır beton, enerji, turizm ve inşaat-taahhüt gibi alanlarda faaliyet gösteren Holding, başarılarının sayesinde çok az bir zaman içerisinde hızlı bir şekilde büyümüştür. Holding’in ana temeli olan İnşaat sektörüne dayalı şirketi içerisinde köprü, bina, kanalizasyon, dere ıslahı, gölet, dekapaj, otoyol, hazır beton, içme suyu, yağmur suyu atık su ve demiryolu alanlarında bulunmuş olduğu çok sayıda faaliyetlerle adını kısa sürede duyurmuştur.

İnşaat sektörünün yanı sıra madencilik alanında birçok referans ve başarıya sahip olan Çelikler madencilik üzerine vermiş oldukları hizmetler içerisinde; kömür ve mermer alanında başarılı bir performans sergilemektedirler. Turizm alanında da otel işletmeciliği bulunan markanın aynı zaman’da termik, jeotermal ve hidroelektrik alanlarına yönelik enerji sektöründe de başarılı faaliyetler bulunmaktadır. İnsan yaşamının değerini sürekli göz önünde bulunduran Çelikler Holding kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite çerçevesinde müşterilerine hizmetlerini sunmuş ve bu başarılar doğrultusunda sürekli tercih sebebi olmuştur. Bünyesinde binlerce insana istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de katkıda bulunan dev kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Çelikler Holding İletişim Bilgileri
Adres; Nenehatun Caddesi No: 104 Gaziosmanpaşa / Ankara

Tel:  +90 (312) 446 10 20
Fax :  +90 (312) 446 14 00 – 446 57 00
Email :  info@celiklerholding.com.tr

Çelikler Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelikler Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çelikler Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Yaşar cerme dedi ki:

  E sinif ehliyet src 2 4 ve 5 var piskoteknik dijital ehliyet var on teker kirik ayak mikser damperli kamyon soforuyum ordu fatsa

 2. Recep Akbaş dedi ki:

  Afşin elbistan A termik santralini devir teslim aldınız mı.aldıysanız işmakinası eskovetör oparetörü yüm sizinle çalışmak isterim.

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 3. Gaffar bostancı dedi ki:

  Ekskavatör operatörü olarak calismaktayim iş arıyorum yaş 34 17senedir bumeslegi yapıyorum saygılar

BİR YORUM YAZ