Çelikkayalar İş Başvurusu

İlk etapta orta dereceye sahip bir işletme olarak 1989 yılında faaliyetlerine başlayan Çelikkayalar, günümüzde dev bir alışveriş merkezi halini almış ve faaliyetlerini yüksek kalite ve özveri içerisinde devam ettirmiştir. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine daima kaliteli ve en sağlam ürünleri sağlayan marka, hiçbir zaman kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuş bir kuruluş olarak yoluna devam etmektedir. Başarılarına her gün bir yenisini ekleyen Çelikkayalar, perakendecilik alanında müşterilerine en cazip fiyatları uygulayarak kaliteyi ekonomik bir hale çevirmiş köklü bir marka olarak başarılı bir şekilde ilerlemektedir. 27 yıllık tecrübe ve kalitenin değişmeyen adresi olarak bilinen marka, müşterilerine her zaman sunmuş olduğu indirimler sayesinde tanınmış bir marka unvanına sahip olmuştur.

Toplam’da 9 farklı şube üzerinden hizmet veren Çelikkayalar Binkonut, Kılıçarslan, Kılıçarslan2, Toki, Havzan, Yeni Kamyon Garajı, Eski Graj ve Aydoğdu mağazaları ile Konya şehrinde büyük bir ağ kurarak halkın hizmetinde olmaya devam etmektedir. Modern mimari mağazaları ile birçok yerli ve yabancı markayı bünyesinde barındıran marka daha fazla kalite için daima çalışarak aralıksız bir şekilde hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını gidermeleri için birçok ürün yelpazesine sahip olan marka 300’den fazla çalışanı ile ülke ekonomisine de destek veren köklü bir kuruluştur.

Çelikkayalar İletişim ve Adres Bilgileri
Merkez; Fetih Mh. Şeyh Ulema Yahşi Cd. No : 167 Karatay KONYA

Çelikkayalar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelikkayalar Alışveriş Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Çelikkayalar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ