Çelikbilek İş Başvurusu

Çelikbilek 1973 yılında kurularak faaliyetlerini günümüze kadar başarılı bir şekilde sürdürmüş Türkiye’nin köklü markalarından biridir. İlk olarak 1973 yılında Çelikbilek Kolllektif Şirketi olarak teknik hırdavat alanında faaliyetlerini sürdüren firma kısa zaman içerisinde büyüme evresine girmiş 1976 yılında ise Rusya’dan ithal edilen Monoray Tavan vinçlerini Türkiye’ye taşıyarak burada üretimi için faaliyetlerde bulunmuştur. Üstün başarı ve yılların vermiş olduğu teknik bilgiler neticesinde bununda üstesinden gelen Çelikbilek marklaşarak günümüzde tüm Türkiye’ye hizmet veren geniş bir ağa sahiptir. Bu çalışmalara ek olarak açılan ve kardeş şirket unvanı taşıyan Kümsan Anonim Şirketi ile birlikte sürdürülen iş potansiyeli yüksek başarılar getirmiş olup firmanın kısa zaman’da büyümesine vesile olmuştur.

Türkiye’nin dört bir yanına hizmetlerini aksatmadan devam ettiren Çelikbilek, makine alanında müşterilerine profesyonel çözümler sunarak kendilerinin daha kaliteli ve daha uyumlu iş potansiyelini yakalamaları için sürekli destek olmuştur. Satış sonrasında da oldukça alaka ve ilgi gösterdiği müşterilerinin daima memnun kalmasını sağlamış ve akabinde buna dayalı olarak referans amaçlı birçok müşteriye de sahip olmuştur. Sektöründe lider olan Çelikbilek Türkiye’deki kalite potansiyelini yükseklere çıkarmış olup, müşterilerinin daima ilgisini çeken bir marka olmuştur. Türkiye Genel Distribütörlüğünü elinde tutan Çelikbilek, aynı zaman’da taşıma ve kaldırma alanına yönelik birçok makine üzerinde de başarı sağlayarak kaliteli bir performans sergilemiştir. Birçok kişinin istihdamına da vesile olan marka, aynı zaman’da hem iç hem de dış ticarette ülkeye ciddi anlamda ekonomik destekte bulunmuştur.

Çelikbilek İletişim Bilgileri
Adres; Birlik (Boyacılar) Organize Sanayi Bölgesi Batı Cad. No:1 34956 Tuzla / İSTANBUL

Çelikbilek Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelikbilek firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çelikbilek insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ