Çelik Kuruyemiş İş Başvurusu

Çelik Kuruyemiş ilk faaliyetlerine 1975 yılında Antalya’da seyyar arabalar ile satışa çıkardıkları kuruyemiş ile başlamıştır. Azim ve tecrübenin vermiş olduğu sonuçlar doğrultusunda 1986 senesinde Dokuma bölgesinde bulunan ilk işyerlerini açarak seyyar satıcılığı bırakmış ve mekan üzerinden kuruyemiş satışına geçmiştir. Müşterilerine her daim taze ve sıcak kuruyemiş satışı sergileyen marka çok fazla geçmeden büyümüş ve 1992 senesinde Antalya Altınova’da bulunan 2.000 m2 alan üzerine ilk fabrikalarının temelini atmıştır. Seyyar arabalar ile gelinen nokta birçok rakibini geride bırakmış olup, 1992 senesinde açmış oldukları fabrikanın yetersiz kalması üzerine ikinci bir fabrika girişiminde bulunmuştur.

Müşteri taleplerine yetişemeyen marka 2006 yılında ikinci bir fabrika fikrini ertelemiş fakat mevcut olan 2.000 m2’lik fabrikalarının genişliğini 4.000 m2 çıkararak daha fazla üretim hacmi göstermek adına canla başla çalışmıştır. ISO 9001-2000 ve ISO 22000 Kalite Sertifikalarına sahip olan dev marka günümüzde kuruyemişçiliğin öncü markası olarak yoluna devam etmiştir. Kurulduğu günden bu yana yolunda şaşmadan devam eden şirket kalitesinden ödün vermeden yıllar boyu sürdürülebilir bir iş potansiyeli sergilemiştir. Firmanın tek hedefi olan dünya markası olma hayalleri her geçen gün daha da netleşmiş olup, Türkiye’nin yanı sıra aynı zaman’da Avrupa ülkelerine de ihracatlar sergilemiştir. Modern üretim tesislerinde üretimini gerçekleştirdiği kuruyemişlerin Türkiye’nin her alanına dağıtılmasını sağlayarak herkesin bu tadı almasını sağlamıştır. Birçok kişiye istihdam sağlayan firma aynı zaman’da Türk ekonomisine de ciddi bir şekilde destekleyen dev bir kuruluş olmuştur.

Çelik Kuruyemiş İletişim Bilgileri
Adres; Sinan Mah. Anso Sk. Altınova / Antalya

Çelik Kuruyemiş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelik Kuruyemiş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çelik Kuruyemiş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Osman dedi ki:

    İyi akşamlar iş başvurusu yapmak istiyorum ama olmuyo lütfen yardımcı olurmusunuz

BİR YORUM YAZ