Çelik Kardeşler İş Başvurusu

Çelik Kardeşler ilk etapta İzmir’de ilk şubelerini 1938 senesinde açarak günümüze kadar büyük başarılar elde etmiş ve faaliyetlerini yenilikçi fikirleri ile sürekli müşterilerine faydalı olan dev bir marka unvanına sahip olmuştur. İzmir il ve ilçelerinde şubeleri bulunan Çelik Kardeşler, İzmir’in yanı sıra Aydın, Balıkesir ve Manisa’da da şubeler açarak daha fazla kitleye hitap etmek adına en son Denizli’de açmış oldukları şubeleri ile birlikte toplam’da 16 şubeye sahip kalitenin adresi olmuştur. Son şubeleri olan Denizli’deki şubelerinin araştırma ve AR-GE çalışmaları yaklaşık 2 seneye yakın sürmüş ve akabinde görkemli bir açılış ile Denizli halkının hizmetine girmiştir.

Denizli’deki şubelerine oldukça önem veren Çelik Kardeşler toplam’da 7 katlı alışveriş merkezinde mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstili, zücaciye ve daha birçok farklı yerli ve yabancı markaların ürünlerini bünyesinde barındırarak 4 ilde faaliyetlerini üstün başarılarla devam ettirmektedir. Tüm bunların yanı sıra Aydın, Balıkesir, Manisa ve Denizli şubelerinde yeni evlenmek isteyen çiftlere elden ve kredi kartıyla taksit imkânları sunarak evlerini döşemelerinde yardımcı olmaktadır. Peşinatsız bir şekilde 20 aya kadar varan elden taksit seçenekleri ile herkesin kaliteden faydalanmasını isteyen Çelik Kardeşler kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde işleyişlerin devam etmiştir. Birçok kişiye istihdamda sağlayan dev marka, aynı zaman’da ülke ekonominse de destek veren bir kuruluştur.

Çelik Kardeşler İletişim Bilgileri
Adres; Süleyman Demirel Bulvarı No: 10/D-E Menderes / İZMİR

Çelik Kardeşler Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelik Kardeşler firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çelik Kardeşler insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ