Çelik Halat İş Başvurusu

Çelik Halat icraatlarına ilk olarak 1962 yılında Türkiye’nin yüksek karbonlu çelik tel ve halat üzerine ihtiyaçlarını gidermek amacıyla kurulmuş olup akabinde 1968 yılında ise tam olarak faaliyete geçerek resmi bir şekilde kurumsal bir marka olarak faaliyetlerini günümüze kadar sürdürmenin gururunu yaşamıştır. Yapılan yüksek yatırımlar ve atılımlar neticesinde çok kısa bir süre zarfında büyüme evresini yakalayan Çelik Halat, 1986 senesinde firmanın tüm hisselerinin halka açık bir şekilde büyük bir bölümünü satışa çıkarmış ve bu hisseyi satın alan Doğan Grubu’nun ortak katılımıyla daha da büyüyerek günümüzdeki halini almıştır. Bu yatırımla daha da büyüyen firma kendi adı altında yeni bir işleyiş potansiyeline girmiş olup, daha fazla üretim için düğmeye basmış ve başarılı bir grafik sergilemiştir.

Günümüzde sunmuş olduğu hizmetler tamamen yüksek kalite standartlarının üstünde imal edilip müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamıştır. Sektöründe öncü bir konumda yer alan Çelik Halat, yıllardır alanında göstermiş olduğu başarılar neticesinde sürekli müşterilerinin ilgi alanında olmuş ve buna hitaben sürekli tercih edilen marka unvanına sahip olmuştur. Göstermiş olduğu kaliteli iş potansiyeli sayesinde günümüzde aynı zaman’da galvanizli tel, çok demetli halat, tek halat ve yaylık tel üretimleri de gerçekleştiren marka kaliteli ürünlerini Türkiye’nin yanı sıra birçok dünya ülkesine de ihracat etmektedir. Birçok personele iş imkânı sağlayan Çelik Halat, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek vermektedir.

Çelik Halat İletişim Bilgileri
Adres; Ertuğrul Gazi Mahallesi Şehitler Cad. No: 2 Kartepe / 41180 İZMİT KOCAELİ

Çelik Halat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelik Halat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çelik Halat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gökhan dedi ki:

    Çelik halatta çalışmak isterim isci lazım ise

BİR YORUM YAZ