Çelik AVM İş Başvurusu

2013 yılında İzmir’in Çiğli ilçesinde kurulan Çelik AVM, geçmişten gelen başarılarına dayanarak bir başarıya daha imza atmış ve ÇELİK AVM binasının inşasını tamamlayarak faaliyetlerine başarılı bir şekilde başlamıştır. 1987 yılından bu yana İzmir’in birçok bölgesinde çeşitli mağazalar açarak halka en kaliteli ürünler makul fiyatlar çerçevesinde sunan ve büyük bir sükse yaratan Çelik AVM müşterilerinin daima mutlu bir şekilde alışveriş yapmasını sağlamış olup, günümüze kadar sorunsuz bir şekilde faaliyetlerini sürdürmüştür. Nergiz, Atakent, Akhisar, Manisa, Sarıçiçek, Balçova, Bornova, Şirinyer ve daha birçok bölgede yıllardır zücaciye, mobilya, halı, ev tekstili, küçük ev aletleri, elektronik, elektrik beyaz eşya, cep telefonu, bay, bayan ve çocuk giyim gibi daha birçok alanda perakende satış üzerine faaliyetlerde bulunmuş dev bir markadır.

Tüm bu başarıların ardından Çelik Alışveriş Merkezinin inşasını tamamlayarak toplam’da 150.000’den fazla ürün yelpazesini AVM ziyaretçilerinin beğenisine sunmuş ve büyük bir başarı yakalamıştır. Türkiye ve dünyanın en büyük markalarını tek çatı altında kendi bünyesinde barındıran dev AVM, müşterilerini mağdur etmeden sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir başarı öyküsüne sahiptir. Alanlarında uzman personel kadrosu sayesinde müşterinin ne istediğini ve nelere dikkat ettiğini bilen kişilerle iş potansiyelini yüksek tutan AVM, birçok kişiye istihdam sağlayarak hem şehrin hem de ülke ekonomisinin en büyük destekçilerinden olmuştur.

Çelik AVM İletişim Bilgileri
Adres; Birlik Mahallesi 4268 Sok. No: 71 Altındağ Bornova İZMİR

Çelik AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelik AVM firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çelik AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Goksal dedi ki:

    Mardin artuklu silahsiz ozel guvenlik is ariyorum.

BİR YORUM YAZ