Celgene İş Başvurusu

1986 senesinde David Starling ve arkadaşları tarafından İsviçre’de kurulmuştur. Genel merkezi Amerika New Jersey de bulunmaktadır. Celgene özellikle 2000 ve 2002 senelerinde kendi alanında ve yakın faaliyet gösteren birkaç şirketi satın alarak yapısını geliştirmiş ve büyütmüştür. Şirket Amerika dışında Avrupa ve Asya Pasifik’te de faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya da 100 den fazla ülkede faaliyet gösterilmesi hedeflenmektedir.

Çok uluslu bir şirket olan Celgene , biyolojik temelli ilaçların kanser tedavisinde , kök hücre ve protein düzenleme alanlarında ürünler ortaya çıkarma amacıyla hizmet vermektedir.

Şirketin farklı pozisyonlarda ve ülkelerde 2600 civarında çalışanı mevcuttur. Satış ekibi , bilimsel araştırma ekibi , klinik araştırma ekibi , insan kaynakları uzmanları , bilişim teknolojisi uzmanları , muhasebe ve finans uzmanları , hemşireler , eczacılar ve üst düzey yöneticiler bu çalışanlarındandır.

Değişik pozisyonlarda ki bu ekip şirketin dünya sağlığına faydalı ilaç ve ürünler bulmasına , keşfedilen bu ürünlerin hastalara ulaşmasına ve hastalıkların etkin tedavisiyle insan hayatında farklılıklar yaratılmasına hizmet etmektedir.

Avrupa çalışmalarının bir ayağı da Türkiye yapısını 2008 senesinde kurmuştur. Celgene İlaç şirketinin merkezi İstanbul Mecidiyeköy’de bulunmaktadır. 2010 senesinde Adana, Ankara , İzmir ve İstanbul ofislerine bağlı 16 kişiyle çalışılmaktadır. Personel sayısının geçen yıllar ve büyüme ihtiyacı ile yıllar içinde artması beklenmektedir.

Gerek uluslar arası gerekse Türkiye’de çalışma imkanları mevcut olan Celgene İlaç, yeni mezun ve ya alanında tecrübeli adayların başvurularını değerlendirmektedir. Adaylarda beklenen özellikler : tutkuyla işini yapmayı seven , öğrenen , gelişen , kurumun kültürüne ve değerlerine uyumlu kişiler olmalarıdır.

Celgene İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi

No: 8B 2.Blok Kat 6 34771 Ümraniye/İSTANBUL

0 212 275 39 68

E-mail: erkim@erkim-ilac.com.tr

Celgene İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Celgene İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Celgene insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ