Celal Aydın Koleji İş Başvurusu

Celal Aydın 1974 senesinde eğitim alanına yönelik yazdığı kitapla sektöre giriş yapmıştır. 1978 senesinde üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler için yayınlanan kitaplarıyla profesyonel aşamaya geçmiştir. 1990 senesinde Celal Aydın Eğitim Kurumları’nın yayın kolu Doğan Yayıncılık adıyla yoluna devam etmiştir. Doğan Yayıncılık eğitim alanında çağdaş ve çok değerli yayınları sunarak çok başarılı olmuştur. 2002 senesinde Celal Aydın’ın vefatı ile Celal Aydın Yayınevi de kurularak faaliyetlerine başlamıştır.

Sektöre girişi yayın yoluyla olan Celal Aydın’ın eğitim alanında diğer bir uğraşı da eğitim kurumları olmuştur. 1988 senesinde Başarı dershanesi adıyla Celal Aydın’ın ilk eğitim kurumunun adı 2002 senesinde Celal Aydın Dershaneleri olarak değiştirilmiştir. Kurum çok kısa sürede şubeler açarak büyük dershaneler arasında ki yerini almıştır. Değişen müfredatlara uygun yayın ve eğitim sistemiyle beğeni kazanan kurum 2006 senesinde oluşturulan Fatih projesi ile interaktif eğitim sistemini de kurumlarında uygulamaya başlamıştır.

Kurum gerek eğitimci kadrosu gerekse yayınlarının kalitesi ve başarısıyla Türkiye çapında önemli kurumlardan olmuştur.

2013 senesinde Ankara Çankaya’da Doğa kampüsü adıyla anaokulu açmış ve okul öncesi eğitimde de hizmetlerine başlamıştır.

Bugün ana okulu , ilk okul ve orta okul hizmetlerini veren kurum ; ülkenin en iyi eğitim kurumlarından olmak ve öğrencilerini hedeflerine başarıyla götürmek için Ankara’da faaliyetlerine devam etmektedir.

Celal Aydın Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Özel Ümitköy Celal Aydın Dershanesi, Mutlukent Mah. 1920. Cadde Eski 10. Cadde No: 39 Çankaya, Ankara

Celal Aydın Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Celal Aydın Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Celal Aydın Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ