Çekmeköy Tıp Merkezi İş Başvurusu

2004 yılında İstanbul ilinin Çekmeköy semtinde kurulan Çekmeköy Tıp Merkezi, 10 yılından fazla hizmet veren tecrübeli sağlık merkezlerinden bir tanesidir. İlkeleri açısından değerlendirildiğinde merkez insan sağlığı ve hasta memnuniyetini her şeyin önünde tutmaktadır. Her geçen gün tıp alanında çıkan yenilikleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri personellerinin gücüyle birleştirme işlemlerini yapan Çekmeköy Tıp Merkezi bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Vizyon ve misyon açısından çok sadece bir politika belirleyen tıp merkezi, kurumsal kimliğini daha fazla geliştirip uluslararası standartlara sahip bir hastane olarak sağlık hizmetleri vermeyi vizyonu olarak belirlerken, sağlık sektöründe bilimsel çerçevede en iyi hizmeti vermeyi de misyonu olarak benimsemiştir.

Tıp ahlakı ilkelerine tam sadakat göstermeyi ve 21. Yüzyılın getirisi olan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek personellerinin desteğiyle bakmakla yükümlü oldukları tüm hastaların ve hasta yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılama yolunda hareket etmeyi birincil görevleri benimseyen hastane yönetimi ayrıca, hizmetlerinde sürekli iyileşme ve gelişmeye gitmeyi de sağlamakla yükümlü olduklarını bildirmektedir. Tıp merkezinin başhekimlik görevini Uz. Dr. Ahmet Torun üstlenirken, merkezde Acil, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Diyet ve Beslenme, Genel Cerrahi Kliniği, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Estetik Uygulamalar, Diş Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi, Radyoloji, Üroloji, Cildiye, Laboratuvar gibi bölümler bulunmaktadır.

Çekmeköy Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Çekmeköy Tıp Merkezi Hamidiye Mh Şahinbey Cd. No: 91 Çekmeköy, İstanbul

Tel: 0216 642 02 04
Fax: 0216 642 02 07

E-posta: danisma@cekmekoytip.com

Çekmeköy Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Sağlık Kurumu insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çekmeköy Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Çekmeköy Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ