Çekmeköy Devlet Hastanesi İş Başvurusu

İstanbul Çekmeköy bölgesinde projelendirilen yeni devlet hastanesi toplamda 100 yataklı olarak yapılmak üzere ismi Çekmeköy Devlet Hastanesi olarak 2017 yılına kadar açılması planlanmaktadır. Şuanda %40’lık bir yapım seviyesine ulaşılan hastane için şimdiden çeşitli pozisyonlarda iş başvuruları verilmeye başladı bile. Proje görüntülerinde modern mimari bir yapıya sahip olduğu görülen hastanede Avrupa’dan sipariş edilen son teknoloji cihazlar ile donatılacaktır. Hastanenin toplam arazi ölçümü 14.391,92 m2 alana sahip olup, bunun 5.647,11 m2 alanı ise hastane binasının toplam alanına orantılanmıştır. Toplanda 2 bloktan oluşan A ve B blokları hastanenin tüm sağlık alanlarını oluşturarak büyük bir yapıda olmasını sağlamaktadır.

İki bloktan oluşan hastanenin 3 bodrum katı, 1 zemin katı, 1 tesisat katı ve yükselen diğer 7 normal kattan oluştuğu bilinmektedir. Bodrumun 3. Katında otopark hizmeti bulunmakta olup, ayrıca 2’si medikal olmak üzere toplamda 10 farklı asansöre sahiptir. 2. Bodrum katında arşiv, teknik mahaller, sığınık, personel giyinme alanları, otopark, depo alanı, atık depolama üniteleri, 4’ü medikal olmak üzere 10 adet asansör, su depoları ve 9 adet merdiven çekirdeği proje içerisinde yer almaktadır. Birinci bodrum katında ise radyoloji, laboratuar, endoskopi ünitesi, kan alma ünitesi, depo alanları ve Morgdan oluşmaktadır. Birçok alana dayalı iş ilanları yayınlanan hastaneye birçok kişi şimdiden başvuru yapmaya başladı bile.

Çekmeköy Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Saray Cad. No:10, Çekmeköy İstanbul

Çekmeköy Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çekmeköy Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Hüseyin dedi ki:

    İş kur üzerinden yapılıyor

  2. ESRA YILMAZ YAMAN dedi ki:

    Merhaba ÇEKMEKÖY DEVLET HASTANESİ için iş başvurusu nasıl yapmalıyız yardımcı olurmusunuz lutfen.
    Hastane insan kaynakları tarafından malesef herhangi bir işlem yapılıyormuş

BİR YORUM YAZ