Çedaş İş Başvurusu

Bir elektrik dağıtım şirketi olan ÇEDAŞ Sivas, Yozgat ve Tokat bölgelerine elektrik dağıtmakla görevlidir. Bu iller dahilinde çalışan şirketin 1400 personeli bulunmaktadır. 52 bin kilometre kare içerisinde yaklaşık olarak 750 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti ve perakende dağıtım hizmeti vermektedir. Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. ye ait olan tüm hisseler 2010 yılı itibariyle satılarak Çamlı Enerji Dağıtım ve Perakende Satış Hizmetleri A.Ş. ye geçmiştir. Bu vesileyle bu tarihten itibaren Kolin İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş., Limak Yatırım Enerji Üretim İşl. Hizmetleri ve İnş. A.Ş. ve Cengiz Holding A.Ş. bünyesinde bulunan Çamlı Enerji Dağıtım ve Perakende A.Ş. ÇEDAŞ hisselerinin yeni sahibidir.

Hedefleri açısından incelendiğinde elektrik dağıtımında dünya klasmanında bir firma olmayı hedefleyen firma ayrıca, diğer dağıtım faaliyetlerinde çekirdek rol oynayarak sinerji yaratmak hedefini de kendisine koymaktadır. Tüm çalışanlarıyla birlikte ilklere imza atmak, farklı bir anlayışı ortaya koymak, insan hak ve hukukuna saygılı davranarak müşterilerine, gelecek nesillere ve çevreye, uygun fiyat, güven, güler yüz, çözüm, kalite gibi anlayışların öncülüğünü yapmayı istemektedir. Değerleri açısından ÇEDAŞ, en önemli sermayenin insan kaynağı olduğunun bilincinde, ürün ve hizmetlerindeki tüm kalitenin çalışanlar oranında kaliteli olabileceği anlayışını benimsemiştir. Dürüstlük, İleri Görüşlülük, Dinanizm, Özveri, Çevreye ve insana saygı, Girişimcilik, Bilgi ve müşteri odaklı, takım ruhuyla hareket ederek müşteri odaklı hizmet sunumuna önem vermektedir.

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. İletişim Bilgileri
Adres; Yeşilyurt Mah. Erzincan Karayolu. 1. Km PK: 58000 Merkez / SİVAS

Telefon:  (346) 858-5858

E-Mail: info@cedas.com.tr

Çedaş Kariyer Olanakları
Çedaş insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çedaş’da kariyer yapabilirsiniz. Çedaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ