Ceceli Okulları İş Başvurusu

Ceceli Okulları İş Başvurusu

Ceceli Okulları İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Özel Ceceli Okulları’nın eğitim sektöründeki temelleri 1991 senesinde Gül Çocuk ve Ana Okulu ile atılmıştır.“Sevgiyle ve inançla” sloganıyla eğitim faaliyetlerine başlamıştır. 1995 senesinde Özel Ceceli Okulları olarak faaliyetlerini sürdürmüştür.

Adını kurucusu Alaettin Ceceli’nin soyadından alan Ceceli Okulları 41 öğrencisi ve 4 öğretmeni ile eğitim hizmetlerine başlamıştır.

Hızlı , gelişen ve büyüyen Ceceli Okulları 2000-2001 öğretim döneminde Anadolu Lisesi bölümünü de hizmete geçirmiştir.

Kurum bugün ana okulu, ilk okul, orta okul ve Anadolu lisesi olmak üzere üniversite öncesine kadar olan tüm eğitim imkanlarını öğrencilerine sunmaktadır. Özel Ceceli Okulları’nın merkezi Ankara Keçiören ilçesinde bulunmaktadır. Ankara içinde kurumları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Öğrencilerini her alanda geliştirmek isteyen Ceceli Okulları , yabancı dil , spor ve sanatsal faaliyet eğitimleri de vermektedir. Ayrıca uluslar arası projeler de düzenleyerek öğrencilerinin ufkunu geliştiren bir kurumdur.

Özel Ceceli Okulları’nın ana gayesi ülkesini ve değerlerini seven , kendini tanıyan ve seven , hoşgörülü , saygılı , sorumlu , araştıran ,üretken , paylaşımcı ,karşılaştığı problemleri başarıyla çözen , bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden ve kullanan , ülkesine ve dünyaya yön verebilecek önder bireyler yetiştirmektir.

Özel Ceceli Okulları kariyer ve iş imkanları açısından güvenilir , insanlarla iletişimi kuvvetli olan , enerjisi yüksek , özgüvenli , değişime ve gelişime önem veren , ekip çalışmasına uyumlu ve toplumsal duyarlılığı gelişmiş adayların başvurularını değerlendirmektedir.

Ceceli Okulları İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Caddesi No: 191 Keçiören ANKARA

Ceceli Okulları İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ceceli Okulları firmasında kariyer yapabilirsiniz. Ceceli Okulları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Şenol eser dedi ki:

    Ekibimize katılmak isterim 27 yaşındayım

BİR YORUM YAZ