Cebir Koleji İş Başvurusu

O yıla kadar inşaat ve müteahhitlik işiyle meşgul olan Hacı Mustafa Cebir 1993 senesinde yaptığı bir okul ziyareti sırasında eğitime katkıda bulunmak ve yetenekli gençlerin iyi öğrenim görebilmesi amacıyla bir okul kurma isteği duyar. Bu hayalini aynı sene Özel Cebir Kız Kolejini kurarak gerçeğe dönüştürür. Okul şu anda karma eğitim vermektedir.

Okulun ana vizyonu kişiyi sahip olduğu potansiyele ulaştırmak, birikimli ve vizyonlu, üstünlüklerinin farkında olan bireyleri topluma kazandırmaktır. Öğrenmenin ve eğitimin yaşı yoktur ve ufak yaşlarda bu hayat serüvenin temelleri sağlam atılmalıdır fikriyle yola çıkan okul, öğrencilerine en iyi ve doğru eğitimi verebilmek için her türlü teknolojik gelişmeyi takip ederek bünyesine katmaktadır.

Okul ayrıca yabancı dil eğitimine de fazlasıyla önem vermektedir. En güncel eğitim programları ve donanımlı eğitmen kadrosuyla genç bireylere 2. Bir dil öğretme konusunda son derece iddialıdır. Sorumluluk sahibi, ahlaklı, empati yeteneği gelişmiş bireyler yetiştirmek okulun öncelikli hedeflerindendir. Cebir Koleji sportif alanda da kişilerin kendini geliştirebilmesine olanak sağlar. Okul spor alanları yönünden zengindir ve bu konuda yatırım yapmaktan çekinmez. Çocuklara kitap sevgisi aşılamayı da kendine görev edinmiş olan okul ‘’Cebir Koleji Kültür ve Edebiyat Kulübü’’ vasıtasıyla gençleri kitapla buluşturmayı hedefler. Kolej ayrıca başarılı öğrencileri ödüllendirmektedir. Belli bir puan üzerinde başarı gösteren öğrenciler okul ve yemek burusu sağlamaktadırlar. Okulun ayrıca bir de gözlem evi bulunmaktadır.

Cebir Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Çamlık Mahallesi Avukatlar Sokak No:3

Kurtköy Pendik – İSTANBUL

0216 646 04 04
0530 766 02 36

Cebir Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cebir Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cebir Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ