Cebel Süt İş Başvurusu

Şakir Gıda Pazarı olarak 1962’de kuruldu. İlk yıllarında peynir, zeytin ve bal satışı yapıyordu. Kurucusu Şakir Suda’dır. İlerleyen yıllarda Cebel Bal ve Cebel Zeytin’lerini üretmeye başladı. 1991 senesinden itibaren şirketleşti ve Şakir Bal adını aldı. 1999 senedine gelindiğinde Cebel Süt unvanını kullanılmaya başlandı. Bal ve zeytin üretimine peynir de katıldı. Sektörde yaptığı atılımlarla ön plana çıktı ve her geçen gün büyümeye devam etti. Kendini yenilemeye asla ara vermeyen firma ürün çeşitliğini her geçen gün arttırdı. Ürünlerinin temizlik ve kalitesini titizlikle denetleyen tecrübeli personeli sayesinde müşteri memnuniyetini seneler boyunca güvenle sağladılar. Konya’da 15 000 metrekare, Akhisar’da ise 5 000 metrekare olmak üzere toplamda 20 000 metrekare kapalı üretim tesisi bulunmaktadır. Tesisler son derece modern bir yapıya sahiptir.

Yarım asırlık tecrübeleri sayesinde sektörde öncü firma konumuna gelmişlerdir. Kuruluş müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Yaptığı AR-Ge çalışmaları ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Cebel Süt ürünlerini kendi yetiştirdiği hayvanlar ve tarım mahsullerinden üretmektedir. Türkiye’nin her iline dağıtım yapabilmektedirler. Ayrıca birçok bölgede bayilikleri de mevcuttur. Türkiye Perakendeciler Derneği’nin Konya Dedeman Otelinde düzenlemiş olduğu Perakendeciler Zirvesi’nin ana sponsorluğunu yapmışlardır. 2014 senesinde Konya Ticaret Borsasından, ‘’Taktir ve Başarı Plaketi’’ almaya hak kazanmışlardır. Firmanın ürünlerini ve bölge bayiliklerini inceleyebileceğiniz bir internet sitesi vardır.

Cebel Süt İletişim Bilgileri
Adres; Fetih Mahallesi Çevre Yolu Caddesi No:98

Karatay KONYA

T: +90 332 355 79 89
E: bilgi@cebel.com.tr

Cebel Süt Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cebel Süt firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cebel Süt insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Fatih çoşkun dedi ki:

  Merhaba ben fatih çoşkun 15 yıl elta ada organik süt ürünlerinde çalıştım beyaz peynir kaşar peynir yoğurt vs.ustalik yaptım sizinlede calismak isterim

 2. bekir sağlam dedi ki:

  31 yaşındayım …evli ve askere gitim.

 3. bekir sağlam dedi ki:

  ben bekir sağlam ,cihan şekerleme ,ova süt ,izi sütte 3 yıl krema
  bölümün
  de çalıştım.ovada depoda çalıştım.cihan şekerlemede sargı paketleme bölümünde çalıştım.cebel sütte de çalışmak istiyorum.

 4. Gökmen bora dedi ki:

  Merhaba ben sincan ankara dan ikamet ediyorum 5yıllık bir zaman plasiyer lik yaptım src ve piskoteknik belgelerim var uygun görurseniz sizinle çalişabilirim saygılar.

BİR YORUM YAZ