C&C Kurye İş Başvurusu

Bu kurye şirketi 1998 yılında kurulmuştur. O yıllardan bu zamana kadardır da kişilere hizmet etmektedir. Tüm bu yıllar arasında da sürekli olarak kendini geliştirerek hizmet kalitesini yükseltmiştir. Her geçen yılda kişilere çok daha iyi bir hizmet sunmaya başlamıştır. Zaten şirketin kurulduğu ilk yıllardan beridir süregelen vizyonu ve de misyonu da bu yöndedir. Şirket sürekli olarak hizmet kalitesini yükseltmeyi hedeflemiştir ve de bunu da başarmıştır.

C&C Kurye İzmir Alsancak ‘ ta kurulmuştur. Böylesine güzel bir il olan İzmir ‘ in bir o kadar güzel olan ilçesi Alsancak ‘ ta hizmet vermektedir. Bu hizmet için kuruluşun yaklaşık olarak elli hatta ellinin üzerinde aracı vardır. Elbette ki de bir o kadar da uzman ve de deneyimli elemanları bulunmaktadır.

Kuryeler gönderilirken şirketin en çok dikkat ettiği şey tabi ki de zamandır. Ünlü atasözümüzün de dediği gibi “ Vakit, nakittir. “ Bu sebeple de C&C Kurye bunu hedef belirleyerek kuryeleri sahiplerine en iyi şekilde ulaştırma hedefi ile çalışır. Tüm çalışanlarında bu hassasiyet ve de nezaket bulunmaktadır. Çünkü şirket zaman kaybından dolayı doğacak olan sorunları en aza indirgemeyi hedeflemektedir.
Üstelik bir diğer amacı da kuryenin ulaşımı sırasında görebileceği hasarları en aza indirgemektir. Bunun için oldukça büyük bir çaba göstermektedir.

C&C Kurye İletişim Bilgileri
Adres; 1467 Sokak No: 17/A Alsancak / İZMİR

C&C Kurye Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda C&C Kurye firmasında kariyer yapabilirsiniz. C&C Kurye insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ