Çaykur İş Başvurusu

1983 yılında kurulan Çaykur, günümüzde Türkiye’nin en kaliteli ve en potansiyeli yüksek çay işletmeciliği üzerine faaliyet veren öncü bir markadır. Yıllardır sürdürmüş olduğu kaliteli çay üretim hizmeti ile tüm sofralara erişen marka, Türkiye’nin yanı sıra günümüzde birçok ülkeye ihracat yaparak adından sıklıkla bahsettirmiştir. Toplam’da 45 farklı yaş çay işletme fabrikası, 1 çay paketleme fabrikası, 2 pazarlama ve üretim bölge müdürlüğü olmak üzere aynı zaman’da 7 farklı pazarlama bölge müdürlüğüne sahip dev bir markadır. 16.500 çalışanı ile büyük bir üretim sağlayan Çaykur, toplam’da günlük bazda 6.600 ton yaş çay işletme kapasitesine sahip lider ve öncü bir markadır.

Yıllık bazda az bir orantıda değişim sağlansa da bölgede üretilen yaş çay ürününün %50-55’i Çaykur tarafından satın alınarak işlenmektedir. Ülkemizde Çaykur’un kuru çay üzerine satış payı ise yaklaşık %60’lık bir oranda seyir göstermektedir. Yıllardır hep aynı kalite ve özveri içerisinde işleyişini sürdüren Çaykur, ülkenin her bucağında ve her ilinde sofralardan düşmeyen çay keyfinin lezzeti olmaya devam etmekte. Modern mimari üretim tesislerinde son teknoloji cihazlar sayesinde üretimlerini sürdüren marka, modern ve yenilikçi ahlakı sayesinde sürekli ileri teknolojiyi takip eden bir markadır. Bünyesinde barındırdığı binlerce kişiye istihdam sağlayan Çaykur, aynı zaman’da gerek yurt içi, gerek ise yurt dışı ihracat faaliyetleri sayesinde ülke ekonomisine oldukça destek vermektedir.

Çaykur İletişim Bilgileri
Adres; Müftü Mah. Menderes Bulvarı 53080 – RİZE

Çaykur Kariyer Olanakları
Kurum insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çaykur’da kariyer yapabilirsiniz. Çaykur insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Genco Tunç dedi ki:

    4 yıllık fakulte mezunuyum Batman ilinde ikamet etmekteyim 15 yıldır pazarlama alanında çalışmaktayım doğu ve guneydoğu anadolu bölgelerinde pazarlama alanında bunyenizde görev almak istiyorum iletişim bilgilerim tlf 05345698780

BİR YORUM YAZ