Çayırova Tıp Merkezi İş Başvurusu

1997 yılından beri Çayırova ilçesinde faaliyet gösteren Çayırova Tıp Merkezi, sağlık hizmetleri olarak başladığı yolculuğuna Tıp Merkezi olarak devam etmektedir. 1000 metre kare kapalı alana kurulu müstakil binalarında 5 uzman hekim ve 5 acil ve yoğun bakım hekimiyle hizmet veren Çayırova Tıp Merkezi, 24 saat hizmet vermekte olup, tıp merkezinde yapılan röntgen, laboratuvar ve ulturason tetkiklerini deneyimli uzmanlarıyla gerçekleştirmektedir. İnsana değer veren hizmetleriyle ön plana çıkan Çayırova Tıp Merkezi, hayati durumlarda gerekli sorumluluk bilincini alan, başarılı ve uzman bir teknik kadroya sahip, insana zarar vermeme ilkesini hiçbir zaman unutmayan, sıcak, ilgili ve herkese eşit mesafede davranan bir işletmedir.

Nitelikli, uzman kadrolarıyla etik değerlere bağlı olan Çayırova Tıp Merkezi, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalarla birlikte koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan ekonomik ve kaliteli sağlık hizmetlerini ırk, dil, din, bölge ve cinsiyet ayrımı gözetmeden sunmaktadır. Çağdaş bir yönetim sistemini uygulayan merkez, tüm tıbbi uygulamaları ve teknolojisiyle örnek gösterilen, toplumun beklentileriyle beraber, hastaların tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri nedeniyle tercih edilen bir tıp merkezidir. Yıllarca sağlık hizmetleri üzerine hastaların tüm genel sağlık ihtiyaçlarını karşılayan dürüst ve saygılı bir ahlak prensibine sahip dev kadrosu ile Çayırova Tıp Fakültesi hastalar tarafından sürekli ziyaret edilmekte.

Çayırova Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Yenimahalle Fatih Cad. No: 91 Çayırova Kocaeli

Çayırova Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çayırova Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Çayırova Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ