Çayırova Boru İş Başvurusu

İstanbul’a 10 kilo metre mesafede bulunan Çayırova mevkiinde 1978 yılında kurulan Çayırova Boru Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 100 bin kilometre karelik bir yerleşim alanında yıllık olarak 300 bin ton üretim kapasitesine sahip ve 35 yılı aşmış bir tecrübeyle çelik boru sektörüne hizmet vermektedir. 3/8″ ile 12 3/4″ dış çap aralığında olan petrol boruları, su boruları, doğalgaz boruları, kazan boruları, genel kullanıma yönelik borular ve yapı profilleri üretimini son teknolojileri kullanarak, tecrübeli ve eğitimli bir kadroyla gerçekleştirmektedir. Epoksi Kaplama, Galvaniz Kaplama, İç Beton Kaplama, Polietilen Kaplama, Boya ve Vernik gibi tüm kaplama uygulamalarıyla birlikte Çayırova Boru oldukça geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

Uluslararası saygın denetim kuruluşları tarafından tescillenmiş Üretim ve Kalite Yönetim Sistemlerine sahip olan Çayırova Boru ürünlerinin büyük bir bölümünü 30’un üzerinde ülkeye ihraç ederek, Türk ihracatına ve sanayine büyük katkı sağlamaktadır. Türk Boru sektörünün öncü firmalarından bir tanesi olan Çayırova Boru, bu sorumluluğun bilincinde çevreye duyarlı üretim yöntemlerini ilke edinmiş, müşteri odaklı ve yenilikçi üretim anlayışının getirmiş olduğu bu yüksek başarıyı geleceğe güvenle taşımayı hedefleyen bir firmadır. Yıllardır kalitesinden ödün vermeden istikrarlı bir şekilde boru üretimi üzerine birçok atılım yapan ve aynı zaman’da birçok kişiye bu doğrultuda istihdam sağlayan Çayırova Boru, ayrıca ülke ekonomisine de oldukça destek vermekte olan bir kuruluştur.

Çayırova Boru İletişim Bilgileri
Adres; Osmangazi Mah. Aşıroğlu Cad. No 170 Darıca Kocaeli

Çayırova Boru Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çayırova Boru firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çayırova Boru insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ