Çayeli Bakır İşletmeleri İş Başvurusu

30. yılını geride bırakan Çayeli Bakır İşletmeleri, bölge halkıyla birlikte Türkiye ekonomisine de ciddi bir istihdam sağlayan önemli firmalardan bir tanesidir. Rize de kurulu olan Çayeli Bakır İşletmeleri, yerel istihdam önceliğini hedefleyen bir firmadır. Bakır ve Çinko konsantresi üretimi yapan Çayeli Bakır İşletmeleri, çalışanlarının ve müteahhit personellerinin sağlık, refah ve emniyetini temel değerleri arasında tutmaktadır. Emniyet kültürünü çok önemseyen ve bununla gurur duyan Çayeli Bakır İşletmeleri, Türkiye’deki en emniyetli maden işletmeleri arasında yer almaktadır. Dünya çapında diğer madenlerle kıyaslandığında da Çayeli Bakır İşletmeleri emniyet konusunda en iyiler arasında bulunmaktadır.

Tüm kurumsal sorumluluk ilkelerine derinden bağlı olan Çayeli Bakır İşletmeleri, uygulamakta olduğu Kurumsal Sorumluluk Programı nedeniyle Kanada Madencilik Derneği tarafından takdir edilerek, ödüllendirilmiştir. Geçmişinde yılların emeği bulunan ve bu emeklere dayalı olarak birçok ödül ve başarıya sahip olan Çayeli Bakır İşletmeleri, kuruldukları günden günümüzde kadar hep aynı istikrar ve kalite çerçevesinde sürdürülebilir kaliteli işleyişin adresi olmuştur. Çayeli Bakır, Türkiye Etik ve İtibar Derneği’ne üye olmuş ilk şirketlerden bir tanesidir ve yakın zamanda İş Dünyası Sürdürülebilir Kalkınma Derneği’ne de üye olmuştur. Türkiye’deki en iyi, en güvenli ve çevre duyarlılığı en yüksek maden işletmesi olmayı vizyonu olarak belirlemiş Çayeli Bakır, bu doğrultuda rezervlerini her geçen gün arttırmayı da misyonu olarak benimsemiştir.

Çayeli Bakır İşletmeleri İletişim Bilgileri
Adres; Madenli Beldesi, 53200 Madenli, Çayeli / RİZE

Çayeli Bakır İşletmeleri Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çayeli Bakır İşletmeleri firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çayeli Bakır İşletmeleri insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bayram alı yılmaz dedi ki:

    Cayeli maden işletmelerı mudurlugune konu .iş baş vurusu. tamır ve mekanık ustasıyım işim le alakalı belgelerım vardır .uygun gorulmesı halinde fırmanızda calişmak istıyorum yaş .35 .tl 0534 670 63 15 rize pazarda oturuyorum .makamınıza arz ederım bayram ali yılmaz

BİR YORUM YAZ