Çaycuma Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Çaycuma Devlet Hastanesi ilk etapta Sağlık Ocağı olarak faaliyetlerine başlamış ve oluşan rağbetten ötürü 50 yataklı bir hastane olarak unvanını 1985 senesinde değiştirerek sağlık alanına dayalı kaliteli bir performans sağlayarak günümüze kadar başarılı bir grafik sergilemiştir. 2005 Temmuz ayında ilçe içerisinde bulunan 100 yataklı Çaycuma SSK hastanesini de kendi bünyesine katarak 135 yataklı bir hastane olarak hizmet vermeye başlayan hastane bünyesi, daha modern bir mimari binaya sahip olup, aynı zaman’da son teknoloji tıbbi cihazlar ile döşenmiştir. Tamamı alanında uzman ve tecrübeli doktor kadrosu sayesinde hastaların oldukça memnun kaldığı bir kadroya sahip olan hastane, aynı zaman’da birçok sağlık asistanı ve hasta bakıcı personelinin tümü eğitimli ve güler yüzlü bir kadrodan oluşmaktadır.

Günümüzde hastane bünyesinde bulunan 11 yatağa sahip diyaliz merkezi, 4 yataklı dahiliye yoğun bakımı, 4 yataklı cerrahi yoğun bakımı ve birçok farklı ünite ile ilçe halkının tüm sağlık sorunlarına karşın çözümler üreten kaliteli bir hastane olarak görevlerine devam etmekte. 2007 yılında açılan 112 Acil Yardım İstasyonu sayesinde birçok kişiye umut ışığı olan hastane bünyesi her sene binlerce kez hasta kabulü etmekte olup, insanların daha sağlıklı ve daha steril ortamlarda sağlık hizmetlerinden faydalanmalarını sağlamıştır. Hemen her branşa sahip polikliniklerin bulunduğu hastane bünyesinde doktor ve asistanlar dışında birçok kişi istihdam görmektedir.

Çaycuma Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yesiltepe Mahallesi Topbasi Mevkii Çaycuma / ZONGULDAK

Çaycuma Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çaycuma Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çaycuma Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. NURDAN UZ dedi ki:

    LİSE MEZUNUYUM HASTAHANEDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

BİR YORUM YAZ