Çayan Otomotiv İş Başvurusu

Çayan Otomotiv faaliyetlerine ilk etapta Çayan Tarım adı altında 1960 yılında ticari faaliyetlerine başlayarak günümüzde Çayan Grup ismini almış Türkiye’nin en prestijli markaları arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana ilkeli, dürüst, samimi, güvenilir ve doğru işletmecilik üzerine hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini daimi ön planda tutan bir iş potansiyeli ile günümüze kadar farklı sektörlere yapmış olduğu yatırımlarla yükselmiştir. Gelen başarılar neticesinde ülkenin lokomotif sektörlerinden biri olan otomobil sektörüne 1995 yılında Renault Tarsus Bölge Bayiliğini alarak grup şirketleri içerisinde yer alan Çayan Otomotiv bünyesini kurmuştur. Renault gibi dev bir otomobil üreticisinin bayiliğini alarak büyük bir sükse yaratan Çayan Otomotiv akabinde kısa süre içerisinde gelen ilgi ve rağbetten ötürü hızla büyümüz ve günümüzde birçok farklı modele de bayilik unsurunu taşımıştır.

Şirkete ek olarak Çayan Sigorta Aracılık Hizmetleri adı altında yeni bir bünye oluşturulmuş olup, otomobil sektörüne dayalı olarak yeni bir boyut kazandırmış ve bu doğrultuda büyük başarılara imza atmıştır. 2004 senesinde ise BMC A.Ş. markasının Mersin Bölge Bayiliğini alarak adını daha da büyüten Çayan Otomotiv ticari araç alanında oldukça büyük markalarla el sıkışarak büyük bir atılım sergilemiştir. Günümüze kadar büyük başarılara imza atan marka, aynı zaman’da grup şirketleri ile birlikte birçok kişiye istihdam sağlamış ve ülke ekonomisine de oldukça destek olmuştur.

Çayan Otomotiv İletişim Bilgileri
Adres; Yunus Emre Mh. Nato Yolu Kavşağı No: 74 Tarsus Mersin

Çayan Otomotiv Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çayan Otomotiv firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çayan Otomotiv insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet ali dedi ki:

    personel olarak çalışmak istiyorum çalışabilirim ararsanız sevinirim 0531 210 17 62

BİR YORUM YAZ