Cavo Otomotiv İş Başvurusu

Firma kumanda teli tasarımı ile faaliyetlerine başlamıştır ve üretim tesisleri 1984 yılında kurulmuş. 1987 yılında Renault ile başlayan ve ‘A’ seviye tedarikçisi olarak sınıflandırılan denetim sonucunda bu dönemde çeşitli otomotiv üreticilerinin, otomotiv firmalarının orijinal parça üretici oldu. Geçen yıllar boyunca üretim kapasitesini sürekli artırmış ve kendilerini yeniliğe adamışlardır. Artan talebi karşılamak amacıyla Taysad Organize Sanayi Bölgesinde ve Dilovası / Kocaeli’ndeki merkeze 15 bin metrekarelik üretim tesisi inşa etmişlerdir. Dünya çapında firmalar olan Fiat, Renault, Peugeot, Citroën, Opel, Mercedes, BMW, Ford, Toyota, Lada ve Lancia’ya yedek parça üretmekte ve tedariki yapmaktadırlar.

Firma kalite yönetimi konusunda oldukça hassastır. 1996’da iso 9000 deentlemesini başarıyla vermişlerdir. ISO/TS 16949, OHSAS 18001 (İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi)ve ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi) daha sonra Oyak Renault’dan ile ASES sistem sertifikasını almıştır. 2013 yılında Ford Otosan ile Q1 sistemini devreye alma hedefindedir.

Şirket son derece hassas bir şekilde çevre güvenliği projeleri geliştirmektedir. Üretim tesisleri en son çevre koruma yasalarına harfiyen uyacak şekilde sürekli olarak yenilenmektedirler. Gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmanın en önemli yatırım olduğunun farındadırlar. Çalışma ekiplerini son derece dinamik, donanımlı ve alanında uzman, eğitimli kişilerden seçmeye özen gösteren firma aynı zamanda son derece iyi denetlenmekte olan bir işçi güvenliği politikası da yürütmektedir.

Cavo Otomotiv İletişim Bilgileri
Adres; Taysad Organize Sanayi Bölgesi (TOSB) 1. Cad. 15. Sok. No:3 Şekerpınarı – Çayırova / Gebze – Kocaeli

Cavo Otomotiv Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cavo Otomotiv firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cavo Otomotiv insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. imdat Yilmaz dedi ki:

    İş arıyorum, mekanik bakim onarımcıyım. Bakım konusunda tecrübeliyim, ortaokul mezunuyum. Açık öğretimden lise okumaktayım, saygılar.

  2. Hasan dedi ki:

    Bende iş arıyorum, 5 aydır bekliyorum.

BİR YORUM YAZ