Catoni İş Başvurusu

Türkiye’nin en eski denizcilik firmalarından olan ve 1846 yılında İskenderun’da kurulan Catoni 1846 yılından bu yana deniz taşımacılığı, ulusal ticaret, sigorta ve gözetim hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren; şeffaflık, dürüstlük ve her daim profesyonellik prensiplerini benimseyen bir şirkettir. Merkezi İstanbul’da olan şirketin Türkiye’de Mersin, İskenderun ve İzmir ofislerinin yanısıra, Doğu Akdeniz, Ege ve Karadeniz kıyı bölgelerindeki ofisleriyle birlikte; Bakü ve Erbil’de birer şubesi bulunmakta ve toplam ofis sayısı 12’ye ulaşmaktadır. Bu özellikleriyle Catoni hem müşterilerinin bölgesel ihtiyaçlarını karşılamakta hem de bölgesellikten küreselliğe doğru çok hızlı bir geçiş içindedir.

Konusunda uzman 108 kişilik kadrosuyla Catoni, müşterileri odaklı çalışmasını 150 yılı aşkın tecrübesiyle birleştirerek müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmakta ve sektörünün de aranılan bir elemanı olma özelliğini pekiştirmektedir. Catoni’nin sektör içindeki şöhreti ve bilinilirliği müşterilerine sağladığı teknolojik gelişim, finansal güvenlik ve güven olgusundan geçer. Ayrıca Catoni görev aldığı bölgelerdeki devletlerle de daima koordineli bir biçimde çalışması da çok önemlidir. Bunların yanında sivil toplum örgütleriyle işbirliği yaparak savaş ya da doğal afet durumlarında yardım ürünlerinin temini ve taşıması Catoni tarafından üstlenilmektedir.

Catoni’nin bundan sonraki vizyonu da; bugüne kadarki prensiplerinden en küçük bir taviz vermeden kendi endüstrilerinde daha da güçlü organizasyonların içinde olmak ve sistematik bir biçimde bölge genelinde genişlemelerine devam etmektir.

Catoni İletişim Bilgileri
Adres; Rıhtım Cad. Denizciler Sok. No: 13 Galata Vergi Dairesi Yanı Kat: 4 K. Karamustafapaşa Mahallesi Karaköy, Beyoğlu, İstanbul

Tel: 90 212 393 42 00

E-posta: catoniist@catoni.com.tr

Catoni Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Catoni firmasında kariyer yapabilirsiniz. Catoni insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. ismail yıldırım dedi ki:

  Mrb ben ismail gemi adamı cuzdanim kamarot olarak var sizinle calismak istiyorum

 2. recep alpagut dedi ki:

  Selamlar benim ehliyetim sın. mak zab. büyük gemilerde yagcı veya mk lost olabilir. roro belgelerimde vardır.
  çalıştığım yerler kalkavan den.zıya-k 2 sene yagcı.
  vank 2 sene yagcı.
  arif kalkavan kaptan ilyas kalkavan mk.lost sene.
  orşin egıl mk losst15 ay.
  tekirdağ rorop 2 sene makınıst olarak.

BİR YORUM YAZ