Catherine Arley İş Başvurusu

Catherine Arley, Alfar Kozmetik bünyesinde kadın olmanın ayrıcalığını hisseden bedenlere hükmetmek amacıyla 1980 yılında kurulmuş, sürekli yenilenen ve gelişen vizyonuyla başta Rusya, İtalya ve Ukrayna olmak üzere 30 ülkeye ürün ihraç eden bir kozmetik markası haline gelmiştir. Firmanın yıllık üretim kapasitesi 10 milyonun üzerindedir.

Catherine Arley Türk kadınlarının çoğunun çocukluğundan beri bildiği ve kullandığı bir marka olmasının yanında, evlerine ulaştığı tüm dünya kadınlarının günün her saati kendine güvenli ve mutlu görünmesini sağlamalarını hedefleyen, bunu sağlamaya çalışırken de çevre bilincini kaybetmeden ve doğaya zarar vermeden hareket eden ve özellikle pudra seçiminde Türk kadınlarının birincil markalarının başında gelmektedir. Yılın her dönemi müşteri memnuniyetini esas alan kampanyalarla da ismini duyuran Catherine Arley, bunların yanı sıra kozmetik pazarının her aşamasında marka bilinilirliğini arttırmak için çalışmalar yaparak dünya kadınlarının istekleri ve trendler doğrultusunda ar-ge çalışmalarına da oldukça önem vermektedir. Özellikle sosyal medyada markayla alakalı yapılan yorumlardan ve kadın forumlarında yazılanlardan da Catherine Arley ürünlerinin ne denli ilgi çektiği, takip edildiği ve müşterilerinin beklentilerinin sürekli zirvede olduğu görülebilir. Ayrıca Catherine Arley bir markanın “pahalı ürün satmayarak” da kaliteli ürün satabileceğini tüm hanımlara göstermesi ve bu algıyı kırması bakımından da sektörde önemli bir yer tutmaktadır.

Sonuç olarak şu da rahatlıkla söylenebilir ki, gelişen dünyada kişisel bakım her geçen gün daha önemli bir hale geliyorsa Catherine Arley de her daim bunun bir parçası olmaya devam edecektir.

Catherine Arley İletişim Bilgileri
Adres; Dogan Arasli Bulvari Kazim Karabekir Cad. No:5 34513 Esenyurt – İstanbul

Tel: 0212 690 76 76

Catherine Arley Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Catherine Arley firmasında kariyer yapabilirsiniz. Catherine Arley insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ