Çatalca Serbest Bölge İş Başvurusu

1998 yılında Öztek Şirketler Grubu tarafından 800.000.000 dolarlık dev bir yatırım ile Çatalca’da kurulan İSBAŞ, aldığı büyük yatırımlar neticesinde ülkenin ilk ve tek satış serbest bölgesi olarak inşa edilmiş ve bu doğrultuda büyük projelere imza atarak günümüze kadar büyük bir sükse yaratmıştır. Toplam’da 73 blok apartman üzerine inşa edilecek olan arsa üzerinde bu denli büyük bir projenin yer alması hem ülke ekonomisi hem de Öztek tarafından büyük bir ekonomik kaynağa dönüşerek büyük bir yatırım kârı elde edilmiştir. Yapılan proje üzerinde metrekaresi 800 dolar’dan hesaplanıp satılacak olan mülkün değeri gün geçtikçe artmaya devam etmekte.

Öztek Şirketler Grubu, yapmış olduğu bu dev yatırım sayesinde insanların ilk kez bir serbest bölgeye dayalı alanda tapuya sahip olma fırsatını sunmaktadır. Her biri 5 katlı toplam’da 73 bloktan oluşacak olan serbest bölge inşasında her 6 blok bir arada olacak şekilde dizayn edilecek. Toplam’da 73 bloğun inşa edileceği 277.500 m2 alanın dışında kalan diğer kısım ise arazi satın almak isteyen ve ileriye dönük bir yatırım projesi olan kişiler için satışa çıkarılacak. Şimdiden çalışmalarına başlayan marka ileride Türkiye’nin büyük bir iş potansiyelinin döneceği bu alanda modern mimari bir düzeyde yapılacak inşa aşamasının tamamlanması ve bu neticeye bağlı olarak binlerce insanın istihdam görmesi desteklenecek. Tahmini verilere göre 10 yıl sonra toplam’da 15.000 kişinin istihdam görmesi planlanmakta.

Çatalca Serbest Bölge İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Trakya Serbest Bölgesi 34870 Çatalca – İstanbul

Çatalca Serbest Bölge Kariyer Olanakları
Çatalca Serbest Bölge insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çatalca Serbest Bölgesinde kariyer yapabilirsiniz. Çatalca Serbest Bölge insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ