Çatalca Devlet Hastanesi İş Başvurusu

19.07.1992 tarihinde Çocuk Esirgeme Kurumu olarak yapılmış binaların düzenlemesinin yapılmasıyla, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne ait arsa üzerine Çatalca Devlet Hastanesi kurulmuştur. 08.06.1993 tarihine kadar hastane sadece poliklinik hizmeti vermiştir. Bu tarih itibariyle yapılan tadilat ve düzenlemelerle halen kullanılan hizmet binasına yemekhane, mutfak, elektrik tesisatı, morg, kalorifer dairesi, jeneratör ve gasilhane hizmete sokulmuştur. Bu süreçte yatarak hasta tedavisine de başlanmıştır. Çatalca Devlet Hastanesi, ikisi lojman olmakla birlikte toplamda dört binada hizmet vermektedir. Başhekim için tahsis edilen bina 2004 yılından bu yana Ana Çocuk Sağlığı Merkezi olarak kullanılmaktadır. Çatalca Devlet Hastanesinin üzerine kurulu olduğu arsa 23.05.2006 tarihi itibariyle Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden alınarak Sağlık Bakanlığı adına tahsis edilmiştir.

2009 yılında yaşanan sel felaketinden etkilenen iki hizmet binası durum tespitlerinin ardından tadilat çalışmaları yapılarak tekrar faaliyete alınmıştır. Yaşanan talihsiz olayın ardından tekrardan toparlanma evresine giren hastane bünyesi, kaldığı yerden hastane teşkilatına devam ederekten bölge halkına kaliteli ve steril bir ortamda sağlık hizmetleri üzerine faaliyetlerini devam ettirmiştir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde başarılı bir performans göstermiş olup, hastalar tarafından oldukça ziyaret edilmiştir. Sel felaketini takip eden günlerde hastaneyi ziyaret eden Sağlık Bakanı tarafından Çatalca ilçesi için 75 yataklı yeni bir hastane sözü verilmiş ve bu hastanenin yapımı için çalışmalara başlanmıştır.

Çatalca Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ferhatpaşa Mah.İstanbul Cad. 34540 Çatalca / İstanbul

Çatalca Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çatalca Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çatalca Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sevgi dedi ki:

    Çatalca devlet hastanesi için hasta kabul işlemleri için başvuru yapmak istiyorum

  2. Esen ip dedi ki:

    Catalca devlet hastanesi

BİR YORUM YAZ